Fialové líčenie s nude perami

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom článku v ktorom vám ukážem ako si líčim v poslednom období oči . Sú vo fialových farbách a pery riešim vždy nude rúžom . Občas pridám aj nejaké tie trblietky ako aj dnes . Poďme teda na postup a produkty , ktoré som použila . 

Na toto líčenie som použila : 
Oriflame štetce - 3v1 , na makeup , na lícenku  , na rozjasňovač a blendovací štetec 
Oriflame - extendalash mascara 
Oriflame - faetherlight mascara 
Oriflame GG - eye shadow quatro ( radiant plum )
Logona - makeup (02 ) 
Catrice - lícenka  a rozjasňovač ( 010 I am nuts about you )
Essence - eye shadow base 
Rimmel - Kate lipstick ( 42 )
Sleek - palette ( vintage romance )
Ako som postupovala : 
V prvom rade som na pleť okrem krému naniesla makeup , ktorý mi teraz cez jeseň najviac vyhovuje a rozotrela som ho štetcom od Oriflame . Štetec krásne rozotrie rovnomerne makeup po celej tvári a nezanecháva škvrny . 
Fialový tieň v tmavšej farbe z paletky od Giordani Gold rozblendím do záhybu oka vďaka štetcu od Oriflame . Tento štetec je veľmi príjemný a má dostatok štetín na blendenie tieňov . 
Štetec od Oriflame , ktorý je akoby 3v1 je výborný na cestovanie . Ja ho rada používam aj doma . Napríklad som vďaka aplikátoru , ktorý obsahuje naniesla do dvoch tretín viečka trblietavý fialový tieň .
Poslednú tretinu viečka som vyplnila jemným tieňom z paletky Giordani Gold . Na mihalnice som naniesla ako inak než moje dve obľúbené riasenky od Oriflame a to extendalash a featherlight . 
Štetcom na rozjasňovač od Oriflame som naniesla rozjasňovač a štetcom na lícenku som naniesla lícenku . Pri takýchto farbách na očiach odporúčam skôr jemnejšie kontúry a určite rozjasňovač . 
Nakoniec som zvolila nude pery a naniesla som si jemný rúž značky Rimmel . 
Ako líčenie dopadlo : 
Budem rada za každý váš komentár poprípade radu ako vylepšiť moje články , fotky či líčenie . V článku , ktorý sa onedlho objaví na mojom blogu vám poviem o pár novinkách , ktoré ma a aj vás čakajú a pribudne tu aj recenzia štetcov , ktoré som použila . 

-Odkazy-
Oriflame :

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky