Recenzia kozmetiky Oriflame 13/2016 -téma : Eco novinky

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií noviniek Oriflame z  rady eco beauty . Predstavím vám päť vecí a to mlieko na odličovanie , tonikum , očný krém , krém na tvár a sérum . Poďme teda na to ! 

Oriflame Eco beauty - cleansing milk 
Toto čistiace mlieko ma prekvapilo práve tým ako je šetrné k pokožke a je veľmi jemné . Makeup odstráni naozaj perfektne , no o niečo horšie odličuje špirálu z mihalníc . Mlieko je obohatené o bio olej zo slnečnicových semien a nevädzovo vodu . Obal je veľmi pekný a super fotogenický :) . Mlieko sa aplikuje pomocou pumpičky , ktorá vytlačí tak akurát produktu . Mlieko nemá žiadnu špecifickú vôňu ale pokiaľ si poriadne privoniate tak cítite takú jemnú veľmi príjemnú vôňu . Tomuto produktu dávam 9 bodov z 10 . 

Oriflame Eco beauty - toner 
Táto tonizačná voda vonia po ruži a okrem nej obsahuje aj harmančekovú vodu . Tonikum krásne dočistí pleť a zanechá ju takú osvieženú . Ráno ma to vie vždy prebudiť a postaviť na nohy . Pleť neostáva po použití lepkavá ale je naozaj príjemná a hebká . Obal je tiež veľmi pekný a ako aj mlieko tak aj tento produkt má 200 ml. . Nemá pumpičku ale skôr rozprašovač a dá sa veľmi jednoducho a hygienicky naniesť na tvár . Preto mu dávam  10 bodov z 10 . 

Oriflame Eco beauty - face cream 
Tento krém má veľmi príjemnú vôňu , ktorú vám bohužiaľ neviem opísať , no obsahuje arktické brusnice a olej z rakytníka . Síce má krém veľmi jemnú konzistenciu čo beriem ako plus tak ako mínus beriem to , že mi nejakým spôsobom upcháva póry :( . Inak je tento krém bez chyby . Pleť mi krásne rozžiari a je aj dobre hydratovaná . Obal je znova veľmi pekný a na obale si môžete pozrieť , že toto je certifikovaný bioprodukt vyrobený v súlade s pravidla Fairtrade . Viac ste sa ale mohli dozvedieť v štvrtok . Tomuto produktu dávam 8 bodov z 10 .  
Oriflame Eco beauty - eye cream 
Očný krém by podľa mňa nemal chýbať žiadnej žene . Ja obľubujem očný krém hlavne po dni kedy si líčim oči či po nejakom náročnejšom líčení napríklad na Halloween . Unavené a vysušené okolie očí vie krásne rozjasniť a hydratovať . Podobne ako krém na tvár to je bioprodukt v súlade s pravidlami Fairtrade . Obal je veľmi pekný a aplikátor je naozaj praktický . Obsahuje arktické brusnice či olej zo semien rakytníka . Vôňa je opäť príjemná a nie veľmi výrazná . Odporúčam pokiaľ ste unavený a nechcete aby vaše očné okolie vyzeralo ako vysušená pustatina . Za mňa určite 10 z 10 . 
Oriflame Eco beauty - serum 
Toto pleťové sérum je chladivé a pleť krásne osvieži . Okrem krásneho obalu aj krásne vonia . Naozaj veľmi pekne ! Obsahuje olej z pupavky dvojročnej či výťažok z aloe vera . Ja toto sérum používam pred tým než si dám krém alebo na noc . Pleť mi po ňom ostane krásne hebká a hlavne cítim , že je obohatená práve vďaka zložkám v tomto sére . Odporúčam ako na mladšiu pleť tak aj na staršiu . Za mňa 10 bodov z 10 :) .
To by bolo všetko z dnešnej recenzií . Pokiaľ ste náhodou nejakým pojmom ako Fairtrade a podobne tak v odkazoch nájdete aj článok kde som o nich hovorila . Dnes som produktom rozdala 47 bodov z 50 čo je super číslo :) . Ak chceš vedieť viac nezabudni pozrieť odkazy nižšie . 

-Odkazy-
Oriflame : 
Čo je to Fairtrade , Bio , Eko , Vegan kozmetika ? : 
Pleťové mlieko ( 10,9 eur ) : 
Pleťové tonikum ( 10,9 eur ) : 
Krém na tvár ( 17,99 eur ) : 
Očný krém ( 9,99 eur ) : 
Sérum na tvár ( 23,9 eur ) : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky