Recenzia produktov od Skin Blossom a Organyc - krasnakazdyden.cz

AHOJ :) 
Vítam vás pri dnešnej recenzií v ktorej vám predstavím dva produkty od značky  Skin Blossom a jeden produkt od značky Organyc . Okrem fotiek tu nájdete ako vždy aj videá a v utorok by mal byť na blogu aj článok o správnom odličovaní . O tom vás budem ešte informovať na instagrame . Produkty my zaslal e-shop krasnakazdyden.cz . Viac recenzií , ktoré som písala v spolupráci s týmto e-shopom nájdete nižšie . 

Odličovacie tampóny Organyc 
Organyc je značka , ktorá ma radu čistiacich obrúskov , odličovacých tampónov alebo aj iných potrieb pre ženy . Ja som si vybrala práve tieto odličovacie tampóny , ktoré sú z bio vlny . Sú naozaj veľmi príjemné a hlavne mäkké čiže mi nedráždia pokožku . Perfektne odstránia makeup ale vďaka tomu , že sú mäkké vám neostane červená , podráždená pokožka . Som rada , že sa nerozpadávajú ako iné odličovacie tampóny , ktoré sa dajú kúpiť v drogérií . Ja im dávam 10 z 10 :) Špeciálne odporúčam pre slečny a dámy s citlivou pokožkou . 

Skin Blossom - Gentle cleansing milk 
Značka Skin Blossom je britská značka a jej produkty sú za prijateľné ceny . Všetky jej produkty sú schválené organizáciou Soil Assocation . Okrem toho sú aj registrované vo Vegan Society ako produkty vhodné pre vegánov . Obal je pre túto značku stály a je väčšinou zelený s bielymi písmenami a meno značky má ten istý fond písma . Čistiace mlieko je podľa mňa vhodné hlavne na toto obdobie kedy začína byť zima a pokožka sa veľmi namáha . Jemné čistiace mlieko mi veľmi dobre odlíči makeup ako na tvári tak aj na očiach či dokonca aj riasenku . Nemusím sa pri tom veľmi namáhať a pokožka mi neostane podráždená ale naopak výživná vďaka živinám , ktoré toto mlieko obsahuje . Mlieko má veľmi špecifickú vôňu . Zo začiatku mi bola nepríjemná pretože som v nej cítila ruže čo nemám až tak rada ale po pár použitiach som si zvykla a vôbec mi nevadí . Páči sa mi aj to , že toto mlieko má pumpičku a preto je hygienické . Za mňa určite plný počet bodov a to 10 z 10.

Skin Blossom - Facial toner 
Pleťové tonikum od Skin Blossom používam hneď pod odlíčení sa čistiacim mliekom tej istej značky . Vtedy som si sto percentne istá , že som si pleť poriadne vyčistila a neostal mi na nej žiadny makeup alebo nečistoty z dňa . Píše sa , že by malo aj stiahnuť póry čo môže vďaka bohu len a len potvrdiť . Akonáhle som začala  používať toto tonikum tak sa mi pleť určite zlepšila a hlavne som sa cítila celá taká čistejšia . Vôňu má takú istú ako čistiace mlieko  obal je tiež veľmi podobný . Hodnotím ho ako inak než 10 bodmi . 
V dnešnej recenzií si produkty od značky Skin Blossom a Organyc zaslúžili 30 bodov z 30 . Keby som mohla tak im dám aj viac :) . Som veľmi rada , že mi tieto produkty pomohli s pleťou a ja by som vám pár rád rada odovzdala . No vy sa to dozviete až v utorok . Pokiaľ vás produkty zaujali môžete ísť nižšie a rozkliknúť si príslušné odkazy . 
-Odkazy-
E-shop krásna každý deň :
Bývalé recenzie v spolupráci s týmto e-shopom : 
Odličovacie tampóny Organyc ( 2,11 eur ) : 
Skin Blossom - odličovacie mlieko ( 8,99 eur ) : 
Skin Blossom - pleťové tonikum ( 8,99 eur ) : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky