Domáce SPA s peelingom od Sanctuary Spa

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám dám pár rád ako si doma vytvoriť SPA a poriadne si oddýchnuť . Okrem toho vám aj predstavím stránku vhcosmetics.sk a peeling od Sanctuary Spa . 

VH cosmetics je rodinná firma , ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 23 rokov . Na slovenský trh odvážajú exkluzívne napríklad tieto značky : 
Cosmofarma - certifikovaná ECO BIO kozmetika z Talianska ( Toskánsko ) + prípravky v starostlivosti o vlasy a telo 
Ecodenta - ekologické zubné pasty 
Sanctuary Spa - TOP britská značka 
Ako si doma vytvoriť príjemné prostredie či SPA ? 
 Aby ste sa uvoľnili a nadobudli novú energiu potrebujete relaxovať . Pokiaľ nemáte v blízkosti žiadne kúpele nezúfajte . Stač si kúpiť správne produkty a SPA si môžete vytvoriť aj doma . Napríklad peeling od Sanctuary Spa s olejmi a morskou soľou veľmi pekne vonia a uvoľňuje ako telo , tak aj dušu . Produkty Sanctuary Spa boli pripravené , tak aby nás zregenerovali , pozdvihli nám náladu a opäť nabili energiou . Sú totiž to založené na aromaterapii . Vhodné je sa aspoň jeden deň v týždni nestresovať a dopriať si kúpeľ so sviečkami a vašim obľúbeným produktom . V mojom prípade to je určite tento peeling . 

Firma VH cosmetics získala na túto značku práva predaja ako jediná v strednej Európe . Ich kamennú predajňu nájdete na Drieňovej ulici v Bratislave , kde nájdete široký sortiment výrobkov . Tovar si môžete zakúpiť aj  cez e-shop na www.vhcosmetics.sk  . Okrem iného táto firma ponúka aj profesionálne poradenstvo , tovar vždy skladom , expresné doručenie kuriérom už do 24 hodín kuriérom UPS priamo k vám domov alebo do práce , darčeky k nákupom a iné . V Nedeľu vás čaká recenzia produktu od Sanctuary Spa , preto nezabudnite pravidelne sledovať môj blog . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky