Happy days : jesenná nálada , halloween , novinky na blogu a vaše otázky

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku a opäť tu máme po nejakom čase Happy days . Formát článkov kde píšem čo mám na duši , odpovedám na vaše otázky , pridávam fotky/videá z mojich zážitkov či prezrádzam novinky . Dnes vám poviem niečo viac o jeseni a halloweene , odpoviem na pár vašich otázok a prezradím nejaké noviny či zmeny na mojom blogu . 

Začnem asi tým , že som nastúpila na strednú školu  . Som s ňou naozaj spokojná a hlavne sme super kolektív :) . S Deniskou , ktorú už poznáte som nafotila jedno fotenie , ktoré sa mi veľmi páčilo a preto si ju zavolám k sebe aj počas halloweena na nejaké tie fotky . Pár fotiek z fotenia ale aj iné nájdete na jej instagrame : www.instagram.com/photos_by_denn/ . Určite ju sledujte . 
Najlepší film za obdobie od Augusta je pre mňa určite Suicide squad alebo aj samovražedný oddiel . Príbeh síce nie je úplne premakaný ale postavy a herci/herečký sú úplne dokonalý . Môžete sa tešiť aj na jednu makeup inšpiráciu . Nie , nebude to Harley Quin ....
S mesiacmi September , Október a November prichádza ochladenie  , depresie ale aj moja obľúbená jeseň . Toto obdobie ma dobíja pozitívnou energiou pokiaľ je všade okolo mňa pekne a krajina sa zmení na oranžovo-žlto-červenú búrku plnú listov . Nie je to vždy , no na 95% sa snažím tento čas využiť na plno . Jeseň úplne milujem a vždy sa na ňu teším . Na blogu očakávajte v nasledujúcich dňoch určite nejaké články s touto tématikou . Minimálne by som chcela vydať článok s diy dekoráciami . 
Ako už všetci viete tak veľmi rada oslavujem halloween aj keď to nie je úplne slovenský sviatok . Tento rok by na blogu mali vyjsť 4 články s inšpiráciou na halloweenske líčenie . Kedže sa neviem dočkať , tak vám ich prezradím . Bude to : Barbie pred a po operácií , Yzma , Čarodejnica ( enchantress ) zo Suicide Squad a Alenka z ríši divov . Myslím si , že to budú naozaj super a premakané články . 
Jedna z vašich otázok je tá , že prečo nedávam na blog viac článkov zo sekcie Blogers life . Je to kvôli tomu , že nemám čas . V škole toho máme naozaj veľa a okrem toho mám ešte judo , ktorému v poslednej dobe venujem veľa času . Pokúsim sa a určite tieto články ešte budú ale musí prísť na ne to správne obdobie a chuť . 
Prečo si prešla na bio a veganskú kozmetiku na pleť ? 
O tieto výrobky som sa vždy zaujímala a preto som sa rozhodla ich vyskúšať . Musím uznať , že sa mi výrazne zlepšila pleť a na niektoré už nedám dopustiť . Dekoratívnu kozmetiku používam ako normálnu , bio , tak aj vegánsku , no snažím sa vyberať značky , ktoré netestujú na zvieratách . 
Novinky :
Na blogu by som chcela začať od mesiaca Október/November viac písať články , ktoré nebudú sponzorované a budú o rôznych tipoch pre vás , diy , kecacie články . Veď sami uvidíte . Ja sama to ešte nemám úplne premyslené . Určite chcem rozšíriť články Self love . O čom budú sa ešte dozviete . Tak isto sa na blogu vyjadrím neskôr aj o recenziách a o novom princípe , ktorý chcem zaviesť . 
To je na dnes asi všetko . Budem rada za každý váš komentár či postreh . Do odkazov vám dám všetky moje soc. siete kde ma môžete sledovať . 
-Odkazy-
Instagram : 
Judo :

Vaša Lucy
Komentáre

Obľúbené príspevky