Makeup inšpirácia na Halloween : Alica v krajine zázrakov

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej prvej halloweenskej makeup inšpirácií zo štyroch . Dnes vám ukážem ako sa namaľovať na Alicu z filmu Alica v krajine zázrakov . Oproti minulému roku som sa rozhodla vám sem dať aj návod na dekorácie a kostým k makeupu . Na začiatok ale mám pre vás mini video v podobe traileru na tento kostým . 
Na  líčenie som  použila : 
Sleek : i-Divine palette ( vintage romance 141 )
Sleek : i-Divine palette ( au naturel 601 )
Makeup revolution : redemption palette ( acid brights )
Essence :cinderella palette 
Catrice : absolute eye colour ( 120 my souvenir from moon )
Catrice : liquid metal eyeshadow ( 090 nougat it right )
GG : eye shadow quatro ( radiant plum )
Oriflame : mascaras ( extendalash , featherlight )
Essence : eyebrow kit 
Essence : i love stage eye primer 
GG : sheer powder ( light )
Rimmel :natural bronzer ( 022 sun bronze )
Catrice : illuminating blush ( 010 i am nuts about you )
Essence : good girl , bad girl blush ( 01 good girls wear peach )
Beauty woman : highlight stick ( shade )
Ako som postupovala :
Po tom čo som si spravila oveľa tmavšie obočie som naniesla bázu pod očné tiene aby boli intenzívnejšie . Do vnútorného kútika oka som naniesla trblietavý tieň od Catrice cca do jednej tretiny oka . 
Následne som celé viečko vyfarbila obyčajným hnedým tieňom z paletky Sleek . Do vonkajšieho kútika som dala trochu hnedého metalického tieňu značky Catrice . 
Vonkajšie viečko som vytieňovala fialovými tieňmi z quatra od Oriflame a ružovými tieňmi od Makeup Revolution . Zašla som aj pod oko . Nesmie chýbať špirála , a to moje obľúbené od Oriflame . 
Kedže mala Alica celkom dosť bielu pleť , tak som si do makeupu primiešala biely tieň z paletky Cinderella od Essence . Makeup som naniesla po celej tvári a aj na uši aby neboli rozličné . 
Následne som tvár vykontúrovala ale len veľmi slabo . Pridala som rozjasňovač na pár miest a dala líčkam trochu farby . Rúž som zvolila od Oriflame , a to rovno dva ( červený a bordový ) , ktoré som zmiešala dokopy . 
Makeup mám hotový . Vlasy som mala čerstvo ostrihané a natočené čo sa mi úplne hodilo . 
Ako dekoráciu alebo pozadie som zvolila typické tabule z rozprávky Alica v krajine zázrakov . Z kartónu som si vystrihla rôzne šípky a dopísala kade mám ísť . Tea party , this way , that way a wrong way v Angličtine sa mi to páčilo viac . Tie som prilepila o vetvičky stromčekov . 
Hodiny sú z Ikei a stoja cca 1,50 eur . Dlho sa doma nepoužívali , tak som si ich požičala . Tam kde som mala prsty som dala umelú krv , ktorú som si kúpila v obchode Tedi . 
Na sebe som mala biele dlhé a veľké tričko , ktoré som pri hrdle nastriekala umelou krvou . Trochu som si dala aj ku perám . Prehodila som dlhý biely kardigán a čierne nohavice . 
A tu je výsledok ( posledná fotka je upravená ) : 
Čo hovoríte na túto makeup inšpiráciu ? Budem rada keď mi do komentára napíšete či sa vám článok poprípade video páčilo/nepáčilo a prečo . Do odkazov vám dám linky na minuloročné makeup inšpirácie :) .
-Odkazy-

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky