Makeup inšpirácia na Halloween : Yzma a Oh / s Deniskou

AHOJ :)
Vítam vás pri mojej druhej makeup inšpirácií na Halloween pre tento rok . Dnes vám ukážem moje dve obľúbené fialové postavy z rozprávok . Ja budem Yzma a Deniska , ktorá mi pomáhala bude Oh . 
V prvom rade som si na tvár naniesla fialový makeup . Stačí zmiešať makeup a fialový tieň a následne ho naniesť na tvár , dekolt , krk a samozrejme uši . Obočie som si vykreslila čiernym tieňom  a na oči som nalepila dlhé umelé mihalnice . Yzma ich mala naozaj dlhé preto na to pri kúpe myslite . 
Tam kde sa vám prirodzene tvoria vrásky , si ich nakreslite čiernou ceruzkou . Na pery som použila gélový rúž vo fialovej farbe . 
Tvár som kontúrovala tmavo fialovým tieňom a ako rozjasňovač poslúžil penový trblietavý tieň opäť vo fialovej farbe . 
Na seba som si dala do vlasov , ktoré som mala v drdole modrú šatku , obyčajné modré tričko a chlpatú čiernu vestičku . Ako  doplnok som zvolila ružový náhrdelník . 
Pokiaľ chcete vyzerať ako  Oh musíte si dať opäť fialový makeup . Na tvár si nakreslite široké ústa , ktoré vyfarbíte čiernou farbou a zuby budú oblé a samozrejme biele . Ako outfit poslúži najlepšie nejaké bláznivé tričko poprípade mikina ako mala aj Deniska . 
 

To je z dnešného príspevku všetko , Dole v odkaze budete mať link na minulé líčenie , ktoré určite musíte vidieť . 
-Odkazy-


Komentáre

Obľúbené príspevky