Recenzia kozmetiky Oriflame 14/2016 - téma : kozmetické štetce

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov od Oriflame . Dnes avšak nebudem recenzovať kozmetiku ale kozmetické štetce . Niektoré ( ukážem vám ich na konci ) som mala dlhšie a kedže sa mi osvedčili chcela som skúsiť aj iné . Preto vám dnes zrecenzujem 5 kozmetických štetcov . 
Profesionálny štetec na krycí krém 
Štetec ma prekvapil tým , že z neho nevypadla zatiaľ žiadna štetinka . Bohužiaľ pri štetcoch čo som mala sa to stávalo celkom často a už mi to naozaj vadilo . Štetinky sú z nylónu  a rúčka je z hliníka a dreva . Keď si štetec chytíte tak vás hneď napadne , že je určite jeden z tých lepších . Ja vám môžem potvrdiť , že je naozaj super . Štetec krásne rozotiera makeup a nerobí žiadne šmuhy . So  štetcom som naozaj spokojná a preto mu dávam 10 bodov z 10 . 

Profesionálny vejárovitý štetec na púder 
Štetec tohto typu som chcela už veľmi dlho a preto som rada , že ho mám . Štetec je vhodný ako na púder , tak aj na iné sypké produkty . Ja ho používam hlavne na rozjasňovač . Nie je síce hustý tak ako som si to ja predstavovala , no aj tak funguje dobre . Štetinky sú z kozej srsti . Zo začiatku mi dve či tri vypadli ale potom už žiadne nevypadávali . Rúčka je opäť z hliníka a dreva . Ja tomuto štetcu dávam 8 bodov z 10 . 
Profesionálny štetec na tieňovanie 
Jeden takýto štetec by mala podľa mňa obsahovať kozmetická taštička každej z vás . Štetec na tieňovanie koľkokrát úplne zlepší líčenie a dodá mu ten správny šmrnc . Štetec od Oriflame je veľmi príjemný a dobre sa mi s ním pracuje . Má dosť štetiniek , ktoré sú z kozej srsti . Rúčka je ako inak než z hliníka a dreva . Trochu z neho vypadávajú štetiny ale pokiaľ sa o neho budete starať , tak vám určite dlho vydrž . Za mňa 10 z 10 .
Profesionálny štetec na farbu na líčka 
Správny štetec na nanášanie lícenky je veľmi ťažké nájsť . V drogérií ich veľa nenájdete a tie čo som ja skúšala nie sú nič moc . Cez internet zasa veľmi riskujete . Ja vám môžem odporučiť určite práve tento štetec . Má dostatok štetín , ktoré sú z kozej srsti a nevypadávajú . Je krásne hustý a práve vďaka tomu naberie vhodné množstvo lícenky , ktorú následne nanesiete na tvár . Za mňa určite 10 bodov z 10 . 
Sada aplikátorov na očné tiene a obočie 3v1 
Maximálne praktická vec na cestovanie je práve táto sada . Vyzerá ako jeden štetec , no po rozobratí v nej nájdete štetec na obočie , tužkový štetec a penový aplikátor . Tužkový štetec je úplne super a veľmi rada ho využívam . Štetec na obočie má tak trochu polámané štetinky na krajoch , ktoré musím odstrihnúť ale inak sa s ním tiene na obočie nanášajú veľmi dobre . Penový aplikátor využívam rada , no celkom ma sklamal . Začal sa mi doslova trhať a možno to uvidíte na fotke . Nuž čo sa dá robiť aj takéto recenzie občas sú . Ja tejto sade dávam 6 bodov z 10 . 
Na tejto fotke sú ešte ostatné štetce od Oriflame ,ktoré vlastním . Štetec na púder je fajn , no strašne z neho padajú štetiny . Štetec na tiene je naozaj super a štetec na korektor a rúž je použiteľný , no nepoužívam ho vkuse . 
To je z dnešnej recenzií všetko . Štetce dokopy získali 44 bodov z 50 . Určite vám odporúčam hlavne štetec na tieňovanie a na lícenku .Budem rada za každý váš komentár či postreh . V  odkazoch nájdete dôležité linky a jedno líčenie . 

-Odkazy-
Oriflame :
Líčenie s štetcami : 
Štetec na makeup (3,49 eur ) :
Štetec na sypký púder ( 3,49 eur ) :
Štetec na lícenku ( 3,49 eur ) :
Štetec na tieňovanie ( 1,99 eur ) :
Sada aplikátorov 3v1 ( 2,99 eur ) :

Vaša Lucy 


Komentáre

Obľúbené príspevky