Recenzia soľného peelingu na telo s olejmi Sanctuary Spa

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnej dlho očakávanej recenzií soľného peelingu na telo značky Sanctuary Spa . Peeling mi zaslala firma vhcosmetics.sk , ktorá dováža na slovenský trh veľa exkluzívnych značiek ako je napríkad Cosmofarma , Ecodenta či Sanctuary Spa . 

Sanctuary Spa - soľný peeling na telo s olejmi ,  650 g.
Viete ako si predstavujem čistú dokonalosť ? Presne takto . Peeling od od TOP britskej značky Sanctuary Spa je čistá krása mŕtveho mora v peknom obale . Morská soľ jemne , no predsa len odstraňuje odumreté bunky pokožky čím stimuluje obnovu nových . Jojobový , kokosový a mandľový olej sa vsiakne do pokožky a zanechá ju hydratovanú , lesklú a prevoňanú . Tento produkt sa označuje aj ako Best seller , ktorý vyhral cenu Woman beuty hot 100 2015. Ja vám ho môžem len doporučiť . Vždy sa teším na nedeľu , že si poriadne oddýchnem a zrelaxujem vďaka peelingu , ktorý ma krásne nabudú do nasledujúceho týždňa . 
Viac o tejto značke a firme VH cosmetics ste sa mohli dočítať v článku , ktorý som dala na blog cez štvrtok . Kto ho nevidel , tak si ho nájde v odkazoch ako aj linky na tento produkt a e-shop . 
-Odkazy-
VH cosmetics :
Domáce SPA s peelingom od Sanctuary Spa : 
Sanctuary Spa - soľný peeling na telo s olejmi ( 21,70 eur/ katalóg Sanctuary Spa Jeseň , Zima 2016 :

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky