Jesenné nákupy - jej.sk , ikea , DM , tedi , HM a iné

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám ukážem pár vecí čo som si kúpila počas jesene . Objavia sa tu veci ako z oblečenia , tak aj z kozmetiky a pár dekorácií . Tentoraz tu budú len fotky a nie aj lookbook pretože sa mi nedal natočiť ale to sa dozviete v inom článku . 

Začnem asi od oblečenia . Kúpila som si veľa svetrov , pretože tie z minulého roku mi boli už veľké a aj nejaké tričká či džínsy . Nemám nafotené všetko lebo väčšinu ste na mne už videli na mojom instagrame . 
V Gate som si kúpila tieto skinny džínsy , ktoré sú rôzne potrhané a samozrejme majú aj diery na kolenách . 
Tento cropnutý roláčik mám z New Yorkera a páčili sa mi hlavne jeho farby čo je tmavo červená , biela a oranžová čiže ideálne pre jeseň . Robí veľmi peknú postavu aj keď má prúžky a určite raz bude článok kde bude outfit s týmto roláčikom . 
Zo stránky jej.sk som si objednala tento krásny ruksak Nucelle Cece . Má takú strednú veľkosť a určite sa vám doňho nezmestia veľké zošity , Preto ho aj ja mám skôr do mesta . Páči sa mi , že je kožený a má krásny veľmi štýlový dizajn . Vnútri má ešte viacero vreciek . Odkaz vám určite dám nižšie . 
Z HM-ka mám tento obyčajný sveter až ku krku v lososovej farbe . Je veľmi príjemný a hlavne teplý . Mali ešte viac farieb čiže pokiaľ hľadáte basic kúsok na jeseň určite si ich pozrite .  
v DM-ke som si kúpila nový nude rúž a to presnejšie od značky Rimmel z kolekcie Kate a odtieň je 42 . Rúž ma veľmi peknú farbu , ktorá je máličko do oranžova . Nemá matný finiš čo mi nevadí a pery ostanú po ňom hydratované . Rozjasňovač v tyčinke mám z obchodu Tedi . Bolo mi jasné , že to nebude super kvalita ale môže povedať , že má takú drogérkovú kvalitu . Je v odtieni Shade a má pekné rose-gold odlesky . 
Dekorácie som si na jeseň kupovala v Tigri , Kik  a v Ikei . Drevenú sovičku mám z Kiku a teraz ju mám vystavenú na nočnom stolíku spolu so svietnikom z Tigru . Svietnik hádže krásne lúče od sviečky po celej izbe a dodáva jej tú správnu jesennú atmosféru . 
Z Ikei mám tri svičky a to je Winter 2016 , ktorá vonia ako punč a je veľmi príjemná . Sviečku Lugga , ktorá vonia úplne ako makeup alebo púder a totálne ju milujem , tak ako aj tú vôňu . Posledná sviečka vonia ako bavlna alebo čisté prádlo a mám ju na šedom podnose . Na nočnom stolíku vyzerá táto sviečka veľmi pekne . 
To je z dnešných nákupov všetko . Nezabudnite sa pozrieť dole do odkazov a taktiež na ďalší článok v ktorom sa dozviete dôležité informácie . 
-Odkazy-
Ruksak Nucelle Cece z Jej.sk : 

Komentáre

Obľúbené príspevky