Vianočný ASK : dôležité info o vianočnej edícií a pod.

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám odpoviem na niektoré vaše otázky , ktoré ste mi zaslali na môj gmail : lucyschannel21@gmail.com alebo na instagram do directu . Síce je ešte len November , no vianoce sa už blížia a preto som sa rozhodla spraviť tento ask viac vianočný . 

Začnem otázkami , ktoré sa zimy a Vianoc veľmi netýkajú .
1.Ahoj , chcela by som sa ťa spýtať prečo už nepridávaš fotky na instagram , inak máš veľmi pekné články ( Saška - instagram direct ) 
Jéééj , ďakujem 💜 . Možno ste si všimli , že už naozaj dlhooo nebol žiadny príspevok na instagrame . Je to tým , že sa mi pokazil môj mobil a teraz mám náhradný , ktorý má bohužiaľ zlú kvalitu fotiek . Po Vianociach možno po narodeninách si chcem kúpiť nový a opäť budem aktívna , sľubujem 😃.

2. Odpovedz prosím v ASKu či bude room tour , poprípade ako to je s tou tvojou izbou čo si spomínala , že ju prerábaš a či budú články k tvojim narodeninám ( Silvia - email ) 
S izbou to je tak , že je hotová na takých 75% . Ešte potrebujem premaľovať steny na bielo a trošku pomeniť nábytok a doplnky . Room tour možno bude a možno nie , to vážne neviem . Čo sa týka mojich narodenín , tak články určite budú pretože ste si to priali a pokiaľ pôjde všetko , tak ako má , tak budú 3 články . 
A otázky týkajúce sa Vianoc a zimy : 
3. Ahoj Lucy , prezradíš nám v nejakom článku či budú vianočné články , poprípade koľko ich bude a o čom budú ? Prosím sprav aj nejaké vianočné líčenie lebo máš super líčenia , sú síce jednoduché , no mne to stačí 😊 ( Klára - email ) 
Milá Klára , síce veľmi nechcem ,no prezradím vám aspoň niečo . Vianočných článkov bude dokopy 3 až 7 podľa možností a toho či budem s nimi spokojná . Na vaše požiadanie spravím určite GRWM pre štedrý deň , článok čo som dostala pod stromček ale trochu inou formou a diy+nápady na darčeky . Ostatné články už neprezradím , no niečo chcem vymyslieť aj s Deniskou a inými ľuďmi . 

4. Lucy mám na teba otázočku , bude vianočná giveaway alebo súťaž 🎄? ( Saša - instagram direct ) 
To je otázka ,,, úprimne vôbec neviem ale skôr nie . Tento rok sa nejako nezadarilo ale hádam ešte niekedy inokedy bude . 

5. Ja mám pre teba také typické otázky ako je : S kým stráviš Vianoce ? Pečieš koláče alebo kupuješ ? Obľúbený film ? ( Miška - instagram direct ) 
Počas Vianoc budem pravdepodobne doma alebo sa postretávam s kamarátmi . Koláče nepečiem lebo ich pečie mamina ( ja nemám rada pečenie ) , no ja jej pomáham . Obľúbený film je asi Pyšná princezná a Shrek 💖. 
To je z dnešného príspevku všetko . Bol to síce len menší výber z toho čo ste mi poslali ale veľa otázok sa opakovala . Ešte by som vám chcela poďakovať za tieto otázky 💜 . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky