DIY vianočné dekorácie ( + čo kde kúpiť )

AHOJ :)
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám ukážem pár vianočných dekorácií , ktoré si môžete vyrobiť ale aj tipy ako si ozdobiť izbu . Bude to vlastne aj menší haul pretože pri nových veciach vám poviem , že skade ich mám a kde sa podľa mňa oplatí kupovať vianočné dekorácie . 

Začnem od postele . Na rám postele so si dala reťaz s vločkami v medenej farbe , ktorú som kúpila v Pepcu za úžasnú cenu 50 centov . Nižšie som dala svetielka , ktoré mám už asi rok a ešte som na roh postele zavesila medeného anjelika , ktorý je hand made a dostala som ho spolu so snehuliakom . Na posteli mám veľa vankúšov  a plyšáky  , ktoré sa mi hodia k tomuto ročnému obdobiu . 
Veľmi pekná dekorácia je debnička , ktorú namaľujete na bielo . Poslúži dobre ako úložný priestor alebo menšia polička či nočný stolík . Ja som si takto jednu debničku namaľovala a mám na nej adventný kalendár , vianočný obrúsok s krásnym vzorom ( KIK ) a sviečku , ktorú som dostala od starkej .
Chcela som mať v izbe ozdobený vianočný stromček ale nie úplne ihličnatý a ani umelý . Preto som si vonku pozbierala konáre , ktoré som nalakovala a o pár dní som ich natrela lepidlom a nasypala som na ne trblietky medenej farby . Vázu som si kúpila v Pepcu a určite ju využijem aj inokedy než len na Vianoce . Na vetvičky som dala drevené ozdoby , ktoré mám už dlho spolu s malými vianočnými ozdobami zlatej farby . Vpravo je svietnik , ktorý som vyrobila . Na mason jar som prilepila obrázok jeleňa a nafarbila som túto mason jar na bielo . Následne som obrázok strhla , dala do vnútra sviečku a obmotala ho stužkou . 
Na poličke mám taktiež aj túto dekoráciu s kvietkom , ktorú som dostala k narodeninám .
Takúto foto dekoráciu vytvoríte veľmi ľahko . Na internete si nájdete šablónu , vytlačíte a nalepíte na ňu farebný papier a špajdľu .
Pre inšpiráciu vám sem dám aj túto nástenku . Nástenku mám na stole a vždy si ju mením podľa obdobia . Washi pásky , ktoré som použila sú z Lidl a 8 kusov stálo dokopy 1 euro čo je super cena . Takisto aj mini tabuľka na štipci je z Lidl a v balen ich bolo 5 kusov opäť za 1 euro .
To by bolo z tejto menšej ukážky všetko . Dúfam , že sa vám príspevok páčil a pokiaľ si niečo vytvoríte môžete mi to poslať na môj email : lucyschannel21@gmail.com . 
Vaša Lucy

Komentáre

 1. krásne čelo postele a aj ja mam taký advetný kalendár, na ten čokoládový nikdy nebudem pristará :)
  theVandasdiary

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veľmi pekne ďakujem :) . Čokoládový kalendár je klasika aj keď by som rada vyskúšala nejaký kozmetický , možno budúci rok .

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky