Happy Days : 2016-2017

 AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom poslednom článku z edície happy days tohto roka . Rok 2016 ušiel ako voda a pred nami je rok 2017 . Tak ako som o rok staršia ja je aj môj blog . Oslavujeme druhé narodeniny ! Keď som si ho zakladala neverila som , že by ma to tak bavila , ale predsa . Ja vám ďakujem za podporu , sledovanie za tento rok , ktorý bol úplne úžasný . 

Dokopy som za tento rok napísala 109 článkov , ktoré sa líšili kvalitou a myslím si , že boli čím ďalej kvalitnejšie . Na blog som pridala neskutočných 38 recenzií produktov , 11 nákupných článkov , vytvorila som 8 diy projektov či uverejnila 11 článkov s fotkami z edície happy days . Okrem toho nájdete za tento rok na mojom blogu aj 3 outfity , 24 nezaradených článkov a 19 líčení ( koláž nižšie ) . V tomto roku som začala edície ako je self love , o knihách s Lucy a happy days . Všetky plánujem rozšíriť aj v budúcom roku . 
Podarilo sa mi konečne založiť aj facebook page kde má môžete sledovať : klik ! . Keď to zhrniem rok 2016 bol pre mňa osobne úspešný , spoznala som veľa super firiem s ktorými aj spolupracujem a zlepšila som kvalitu . Myslím , že mi pomohla aj pauza ktorú som mala . Momentálne sa už teším na rok 2017 a vám prajem do nového roku všetko len dobré a hlavne nech sa vám plnia sny ! 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky