Haul z narodenín/menín

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom haule . Pred cca mesiacom som mala narodeniny a 13.12 som mala meniny . Kedže ste mi písali nech spravím haul a ukážem vám čo som dostala rozhodla som sa vám vyhovieť . 
Nie sú tú všetky veci ako napríklad skiňa Kallax , ktorú som dostala ale predsa len dúfam , že sa vám tento príspevok bude páčiť . 

Lucka a Pavla ma v škole prekvapili a dostala som od nich okrem donutov a torty aj to najkrajšie tričko s dúhou a dvoch jednorožcov . Nie , že by som bola infantilná ale som ... 
Od maminy som dostala napríklad aj diár z Tigeru , ktorý mám pre blog a pletenú čelenku v tmavomodrej farbe taktiež z Tigeru . 
Čiapka sa mi hodí k topánkam , ktoré som tiež dostala k narodeninám . Inak čiapka je  New Yorkera a videla som , že majú aj iné farby . 
Telový sprej z HM som jednoducho musela mať . Vonia po vanilke , ale nie po takej úplne umelej ,,,, je to príjemná vôňa . Najlepšie na ňom je , že obsahuje trblietky . 
K meninám som od Lucky dostala sadu ponožiek kde na jednom páre je zajačik a druhé sú biele . Je to strašne roztomilé a ešte som ich na sebe nemala lebo mi to je ľúto . Dostala som aj zaujímavý náhrdelník , veď vidíte sami . 
Sama sebe som si kúpila túto nádhernú paletku tieňov z limitovanej edícií od Essence . Tiene sú super pokiaľ sa navlhčia , inak nič moc . Líčenie s touto paletkou budete mať dole v odkazoch . 
Od starkej mám tieto dokonalé vianočné ponožky z FnF kde majú na výber aj iné vzory . Počas 24 Decembra ich nedám dole ani za nič . 
Vo Viedni som za peniaze k meninám kúpila bombu do kúpeľa v Lush-i . Veľmi pekne vonia a podľa niektorých  bloggeriek už viem , že sa bude krásne rozpúšťať . Ešte som si tam kúpila tekutý matný rúž v HM . 
Maminka mi kúpila aj vínový kožúšok a high-waist rifle z New Yorkera . Tento outfit som mala na sebe aj na večeri s Yves Rocher . 
Dúfam , že sa vám článok páčil a budem rada za každý komentár alebo postreh . Nezabudnite sa pozrieť nižšie do odkazov . Ja ešte raz ďakujem všetkým čo si na mňa spomenuli ! 
-odkazy-
Líčenie s paletkou od Essence a rúžom z HM : 
Večera s Yves Rocher : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky