Kryty na mobil z Ipshop.sk

AHOJ 
V dnešnej recenzií vám poviem moje dojmy z troch krytov pričom každý je úplne iný a z iného materiálu . Všetky kryty sú na Iphone 6/6S , no verím , že na eshope nájdete kryty aj na ten svoj mobil ale o tom sa môžete presvedčiť nižšie v odkazoch . 
Ochranný gumený kryt Panda 
Určite každý z vás videl na internete ako ma niekto takýto kryt na fotke . Nie je sa čomu čudovať , pandy má rád každý a kryt je naozaj roztomilý . Kryt sa dá ohýbať lebo je gumený / silikónový a je celkom veľký . Na mobil pasuje veľmi dobre a myslím si , že pri páde by ho veľmi dobre ochránil . Jediné mínus tohto krytu je , že mobil sa v ňom veľmi rýchlo zohrieva preto tento kryt nenosím tak často . 
Luxusný ochranný kryt rose gold 
Kryt v rose gold farbe dodáva telefónu štipku luxusu . Naozaj vyzerá veľmi pekne . Má otvor na logo telefónu a na mobil krásne sedí . Hrany nemá po celom obvode telefónu čo je mínus pri páde lebo je nejaká pravdepodobnosť , že sa vám oškrie . Zároveň to beriem ako plus pri type krytu , ktorý nie je silikónový pretože sa aspoň dobre dáva dole z telefónu . V rukách sa veľmi dobre drží aj tým , že je prti šmykový . Nemáte pocit , že by vám spadol . 
Ultra tenký ochranný kryt priesvitný 
Priesvitný ochranný kryt je povinná výbava každého kto sa o svoj mobil aspoň trochu bojí a dáva si na ňom záležať . Materiál sa dá ohýbať preto si kryt jednoducho nasadíte a dáte dole . Je naozaj veľmi tenký a ľahký , na mobile ho viac menej nezaregistrujete . Je po celom obvode telefónu preto sa nemusíte báť žiadnych škrabancov a poslúži ako dobrá ochrana proti pádom . Má aj menšie krytky na nabíjačku a slúchadlá proti prachu čo je super a nemusím sa báť , že mi prestane niečo fungovať . 

Kryty sú podľa mňa naozaj dobré len škoda tej pandy . Pokiaľ hľadáte kryt určite navštívte eshop nižšie pretože tam nájdete dobré kryty za normálne ceny . 
-Odkazy-
Ipshop : 
Kryt Panda ( 7,90 eur ) 
Rose gold luxusný kryt ( 11,90 eur ) 
Priesvitný ochranný kryt ( 7,90 eur ) 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky