Novoročné líčenie

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom líčení , ktoré som spravila tematicky na oslavu nového roka alebo Silvestra . Samozrejme toto líčenie môžete farebne zmeniť a nosiť ho aj bežne alebo na nejaké párty . Vtedy použite produkty o ktorých viete , že vám dlho vydržia . 

Na líčenie som použila : 
Ako som postupovala : 
Najprv som naniesla na tvár makeup pomocou beauty blenderu . Makeup od Logony dlho vydrží a je k pokožke šetrní , nenechá ju suchú a práve preto sa stal mojim obľúbeným . Pokiaľ by ste sa pýtali z kade mám choker nechám vám odkaz nižšie . 
Následne som si upravila obočie sadou od Oriflame . V poslednej dobe najprv upravím obočie priesvitným tieňom a potom od konca dopredu dopĺňam tieňom .Pokiaľ by ste chceli spravím vám aj podrobný návod . 
Začnem líčiť oči . Do ohybu viečka ako prechodovú farbu zvolím hnedú s troškou oranžovej z palety tieňov Sleek au naturel . Používam blendovací štetec , ktorý má dlhé a husté štetiny . 
Následne som na celé pohyblivé viečko naniesla bázu pod očné tiene značky Essence . Inú som zatiaľ neskúšala preto neviem posúdiť či je dobrá alebo nie , no mne vyhovuje . Tiene sa na ňu pekne prilepia a držia , nezalievajú sa do mini mimických vrások . Nanášam ju štetcom ktorý je určený na korektor . 
Vrátim sa k tieňom a použijem trblietavý mierne metalický tieň z palety tieňov Sleek vintage romance . Nanášam ho plochým štetcom na tiene do stredu oka a spravím tam takú väčšiu bodku . Pomocou čistého blendovacieho štetca stratím hrany tieňa . 
Zlatý tieň nanesiem  aj do vnútorného kútika oka a trošku pod oko . Čierny tieň s trblietkami z tej istej palety nanesiem tužkovým štetcom na tiene popri mihalniciach a potiahnem až do kútika oka čím vytvorím mačacie oči . Biely tieň nanesiem pod obočie . Nanesiem riasenku , ktorá mi najviac vyhovuje a neopadáva od Oriflame .  Môžte použiť aj umelé mihalnice pre zvýraznenie očí . 

Následne sa vraciam na tvár a pod oči a na nedokonalosti nanesiem korektor , ktorý neskôr prepudrujem aby dlhšie držal . Pozdĺž lícnych kostí , na hrany tváre a k spánkom dám teplejší bronzer od značky Rimmel pre zdravší a teplejší vzhľad tváre . Nad lícne kosti nanesiem sypké lesklé tiene , ktoré použijem ako rozjasňovač . Neskôr ich nanesiem aj nad pery a na nos . 
Pridám matný tekutý rúž značky Pupa Milano , ktorý má farbu trošku do oranžovej farby . Viem , že dlho vydrží a neroztečie sa . Tieto matné rúže vám môžem odporúčať a nájdete ich vo viacerých farbách . 
Ako dopadlo líčenie : 
Asi ste si všimli , že mám nové pozadie . Ešte to nieje úplne podľa mojich predstáv ale dúfam , že sa vám fotky páčilo . Chcelo by to ešte trošku popracovať na zaostrovaní . Dúfam , že sa vám líčenie páčilo a do komentára mi môžete napísať či ste zaznamenali príchod trblietok do líčenia vo svete čoraz viac a viac . 
-odkazy-
Choker mám od stránky : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky