Vianočná limitovaná edícia Yves Rocher

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám predstavím produkty zo zimnej limitovanej edícií Yves Rocher . Začnem brusnicovým telovým mliekom s kvapkou  mandlí . Zastavím sa aj pri jemnučkom kréme na ruky s vôňou mandarínky a korenia . Nakoniec mne veľmi lahodná  vôňa , a to hruška a kakao v prevedení sprchovacieho gélu a balzamu na pery . 

Telové mlieko - brusnica a mandľa 
Telové mlieka veľmi rada používam a po pravde kvôli suchej pokožke ich používať aj musím . Kedže mi už niektoré došli alebo mali skôr sviežu vôňu , ktorá sa na zimu nehodí , tak bola dobrá náhoda , že som mohla vyskúšať práve telové mlieko od Yves Rocher . Sama by som si ho asi nekúpila pretože ma v obchode nezaujala vôňa , no po odskúšaní som ostala milo prekvapená . Telové mlieko obsahuje 200 ml veľmi príjemného a ľahkého mlieka , ktoré sa rýchlo vpije do pokožky . Pokožka po ňom ostane jemne voňavá . Hlavne cítim brusnice , mandľu len na okraj . Telové mlieko ma okrem všetkého aj krásny obal s červeno-zlatými doplnkami . Pokiaľ sa radi mažete vy alebo niekto z vášho okolia myslím si , že na zimu toto mlieko oceníte a budete si ho užívať . 

Krém na ruky - mandarínka a korenie 
Krém na ruky  mandarínka a korenie som mala na svojom wish liste pre Ježiška . Vypočul moje prosby a v balíčku som si ho našla . Krém na ruky je pre mňa často len čisto praktická záležitosť , ktorú hodím do kabelky a počas nudnejších hodín v škole si ruky nakrémujem . Keď som ovoňala krém od Yves Rocher uvedomila som si , že ho asi rýchlo miniem pretože tá vôňa je neskutočná . Nečakajte typickú vianočnú vôňu , ktorá je nechutne chemická a sladká . Tento krém je síce dosť aromatický , no po natretí na ruky sa vôňa rozplynie a je veľmi ľahká a jemná . Pokožku rúk hydratuje veľmi dobre a aj sa rýchlo vsakuje . Jediné mínus je asi to , že mne osobne necháva ruky celkom mastné . 

Balzam na pery - hruška a kakao 
Pokiaľ by vám niekto zaviazal oči a nechal vás privoňať mysleli by ste si , že držíte v rukách hrušku posypanú  troškou kakaa . Rada hruška a kakao vo mne nechala zo všetkých asi najväčšiu stopu . Vône opisovať neviem ale pokúsim sa . Jedná sa o vôňu hrušky - takej sladšej a kakao tam cítim tiež , no nie veľmi . Vôňa vhodná priam na tanier a pekne do bruška . Práve takýto pocit vo mne vyvoláva táto vôňa , Balzamik je veľmi príjemný a pery skvele hydratuje . Môžu to potvrdiť aj moje veľmi popraskané pery z choroby , ktoré boli po dvoch dňoch s týmto balzamom ako nové . Neviem či to je chyba iba môjho balenia ale počas natierania na pery sa mi tyčinka dáva naspäť do obalu . Balzam vám však môžem len odporúčať o čom svedčí aj to , že mi ostáva už iba polka . 

Sprchovací gél s peelingom - hruška a kakao
O vôni sa rozpisovať opäť nejdem pretože už máte určite aspoň menší obraz o nej . Možno čo je zaujímavé pre mňa je to , že v sprchovacom gély s peelingom cítim viac toho kakaa . Sprchovací gél obsahuje malé hnedé čiastočky , ktoré pokožku príjemne masírujú a pokožka ostane prevoňaná . Vyhovuje mi aj to , že prakticky nemusím po tomto gély používať telové mlieko pretože mi nezanecháva pokožku suchú ale je príjemné hebká . Spomenúť musím aj to , že balenie je eko tuba , ktorá obsahuje o 25 percent menej plastov než predchádzajúce balenie . Nakoniec len menšia rada ,,, 200 ml sa nezdá ale je vcelku málo hlavne pokiaľ si tento gél zamilujete ako ja a už po dvoch použitiach vám ostane polovica produktu . Nuž , keď je niečo dobré nešetrím s tým . 
Viem , že by toto bol super darček pod stromček , no recenziu píšem až teraz kvôli tomu , že som bola chorá . Každopádne pokiaľ vás niečo zaujalo nájdete odkazy nižšie a v obchodoch si k produktom privoňajte a možno obdarujte samého seba . 
-Odkazy-
Yves Rocher 
Telové mlieko brusnica a mandľa 200 ml ( 4,90 eur ) 
Krém na ruky mandarínka a korenie 75 ml ( 3,90 eur ) 
Balzam na pery hruška a kakao ( 3,90 eur )
Sprchovací gél s peelingom hruška a kakao 200 ml ( 4,90 eur )

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky