Vianočné líčenie

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom článku v ktorom vám ukážem moje tohto ročné vianočné líčenie . Dúfam , že sa vám bude páčiť , tak ako sa páčil mne . Na to , že som chorá sa mi podľa mňa celkom toto líčenie vydarilo a konečne som vyskúšala červený rúž 😃.

Produkty , ktoré som použila na líčenie : 
Ako som postupovala : 
Najprv som na viečka naniesla podkladovú bázu aby tiene a neskôr trblietky dobre držali . Následne som do ohybu viečka naniesla matný hnedý tzv. prechodový tieň . Plochší štetec som navlhčila a naniesla som s ním rose gold tieň z vianočnej paletky od Essence .  
Bielou tužkou som spravila pozdĺž mihalníc linku a farebnými linkami v ružovej farbe som spravila na nej čiarky . Tým som vytvorila akoby candy cane lízatko . Do vonkajšieho kútika viečka som trošku pridala farby a to ružovejším tieňom z paletky Sleek . 
Dokreslila som si a zvýraznila obočie . Naniesla som ľahkú riasenku od Oriflame , ktorá mihalnice krásne predĺži . Nakoniec som do vnútorného kútika oka a pod oblúčik pri obočí naniesla ružové trblietky , ktoré sa ligotajú do všetkých možných odtieňov . 
Na tvár som naniesla stredne krycí makeup značky Logona . Kedže som chorá použila som super vychytávku a to blush ball od Essence , ktorá mi dodá farbu a zdravší vzhľad . Ako rozjasňovač používam už nejaký ten piatok sypké tiene od Oriflame . Všetko som prepudrovala sypkým púdrom od Yves Rocher . Najväčší boj bol s tekutým rúžom červenej farby . Musela som ho veľmi presne nanášať a hlavne som si nebola istá či sa mi hodí . Nakoniec to ale vyzerá celkom dobre nie ?  
Ako líčenie dopadlo : 
Budem rada za každý váš komentár či postreh čo vylepšiť . Aké líčenie ste si na tieto Vianoce zvolili vy ? 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky