Čo som dostala pod stromček 2016

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom ako jedna z posledných na česko-slovenskej scéne ukážem čo som dostala od Ježiška ja . Prosím neberte to ako vychvaľovanie sa aj keď je samozrejmé , že každý sa chce tak trochu pochváliť ale to k tomu asi patrí . Ešte by som zmienila to , že si darčeky veľmi vážim a naozaj som ich nečakala toľko koľko ich je , asi som bola dobrá 😉 . 

Doma som si pod stromčekom našla napríklad túto misku , ktorá je z Tiger-u a úplne sa mi hodí k môjmu zošitu na blog , ktorý je s týmto istým motívom . 
Potom som si našla aj dve čiapky a to jedna značky Nike s brmbolcom a druhá je z HM a má ušká a nápis MEOW . Dostala som ju aj minulý rok , no stratila sa mi na nejakej súťaži , tak túto už hádam nestratím .Ešte som si v Pepcu kúpila veľmi roztomilú čelenku v staro-ružovej farbe . Pokiaľ si myslíte , že tá čelenka je veľmi infantilná počkajte si ešte chvíľu a zistíte , že nie je . 
Majk Spirit ma už dlhšie inšpiruje a jeho piesne tiež nie sú zlé preto sa veľmi teším knihe o ňom , ktorú mám už skoro prečítanú a bola naozaj veľmi zaujímavá a plná super fotiek . 
Kedže milujem Vianoce a zimu a som na svoj vek naozaj dosť infantilná dostala som klapky na uši so sobmi , ktoré ste mohli vidieť na mojom Instagrame ( odkaz nižšie ) a srdiečka , ktoré mi zohrejú moje večne studené ruky keď budem na lyžiarskom . 
Opäť vianočné motívy , no tentoraz sú to náušnice z HM . Je ich 6 párov a našťastie ma z nich nebolia uši aj keď to je bižutéria . 
Pokračujem vianočným motívom ktorý je tentoraz na obliečke na vankúš . Je šedo-biela a má na sebe rôzne vzory a sobov . Momentálne sa mi naozaj veľmi hodí aj k ostatným vankúšom čiže palec hore . 
Jedna z vecí , ktoré som si priala okrem knihy je táto menšia skrinka so 4 šuplíkmi . Mám ju na nočnom stolíku a uchovávam v nej rôzne balzamy na pery alebo servítky . 
Priala som si veľmi statív na foťák Hama Star 63 , ktorý mi veľmi vyhovuje a do výšky má a 180 cm mám taký dojem . Budú sa s ním dobre fotiť outfity niekde vonku alebo aj líčenie , ktoré som s ním už nafotila ( odkaz bude nižšie ) . 
Pod stromčekom som si našla aj košeľu , ktorú som si dlho priala a táto je odlišná aj tým , že je dole otrhaná . Na postave vyzerá veľmi dobre aj keď má máličko over-size strih . A je z New Yorkeru kde som ju s maminou vyberala . 
Z oblečenia som dostala aj takúto mikinu , ktorá je z HM a už dlho som si ju vyzerala . Popravde sa mi najprv vôbec nepáčila v obchode ale keď som si ju skúsila hneď som zmenila názor . Je teda dosť over-size kedže toto je XS , no povedali by ste , že to je kľudne M-L . Ešte som dostala úžasné ponožky so sobmi ale momentálne sú v práčke . 
U mojej tety som si našla pod stromčekom napríklad takúto súpravu riadu , ktorá sa mi veľmi páči a potom džegíny , uteráky a  ešte aj jeden vtipný hrnček . Momentálne sa všetko perie a umýva . 
Následne veci sú za peniaze , ktoré som dostala rôzne od rodiny aby som si niečo kúpila . V HM som si konečne kúpila kozmetickú taštičku , pretože moja bola už celkom nepoužiteľná . Táto má krásny mermaid vzor a hádže holo grafické odlesky . 
V HM-ku som si vo výpredajoch kúpila aj veci na cvičenie . Boli to práve legíny , ktoré majú vzor mramoru a na leto do fitka či na behanie obyčajné čierne kraťasy . Aby som mala kompletnú zostavu kúpila som si aj oranžové tielko , ktoré mi je voľnejšie ale ku legínam  vyzerá práve veľmi dobre . 
V Jysku som si kúpila vankúš , ktorý má na sebe pekný motivačný citát medenej farby a aj dva rámiky na fotografie medenej farby . 
Z kozmetiky tu mám napríklad odličovacie mlieko značky Nivea . Je pravda , že používam prevažne vegánske produkty na odličovanie , no moje už došli a súrne som potrebovala niečo iné . Zatiaľ je toto mlieko v pohode a dobre odličuje , no ostanem radšej pri svojich obľúbených . 
Od značky Pupa Milano som si kúpila ten najkrajší rozjasňovač z limitovanej edícií Red Queen . Najviac sa mi samozrejme okrem jeho odtieňu páči práve reliéf a luxusné balenie . Normálne mi je až ľúto ho používať . 
Nakoniec som si kúpila v Gate novú čiernu obyčajnú kabelku do ktorej sa zmestí úplne všetko ale pritom nie je úplne obrovská . Má zlaté zipsy a doplnky čo práve vyhľadávam pretože strieborné sa mi veľmi nehodia . 
To je z dnešného príspevku všetko . Do komentárov mi môžete napísať čo ste dostali vy . A nezabúdajte , že Vianoce nie sú o darčekoch aj keď je krásne ich dostávať . 
-Odkazy-
Instagram a facebook page : 
Líčenie nafotené práve statívom Hama : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky