Doplnky z Accestory.sk

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom príspevku kde vám ukážem a napíšem niečo o doplnkoch , ktoré mám od FB : Accestory.sk . Sú to drobnosti , ktoré avšak spravia radosť každej babe a sú momentálne veľmi trendy . Pokiaľ máte radi doplnky ako ja čítajte ďalej . 

Začnem čelenkou , ktorá je iná práve uškami z čipky . Čelenka je pevná , má akurátny tvar a netlačí . Po hodinách nosenia zabudnete , že na hlave niečo máte . Majú ju aj v čiernom prevedení . Z ušiek , ktoré sú poťahané čipkou netrčí žiadna nitka a sú naozaj precízne spravené . Ušká odporúčam na nejakú párty kde vďaka nim vyniknete alebo len tak na nákupy pre tie odvážnejšie . 
Na vyskúšanie som dostala aj beauty blendre alebo beauty hubky , každý to volá inak . Dostala som 4 , a to dve veľké a dve malé , no na fotke sú len tie čisté . Hubky sú z príjemného materiálu a nezapáchajú . Väčšia je predpokladám na makeup a menšia na korektor . Tak som ich používala aspoň ja . Trochu ma zarazilo , že menšia hubka je tvrdšia a na očné okolie to nie je veľmi príjemné , no na zakrytie menších nedokonalostí na tvári to nevadí . Väčšia hubka je úplne super a krásne rozotrie makeup , ktorý potom vyzerá prirodzene a nezanecháva šmuhy .  
Doplnky do vlasov v tvare mesiaca a trojuholníka má veľmi zaujali a nosím ich pomerne často . Majú zlatú farbu , ktorá sa nikde nešúpe a nie je odretá . Samotné sponky vo vlasoch dobre držia a nepadajú . Hodia sa k jednoduchým outfitom a dodajú im ten správny šmrnc . 
Čierny krajkový choker ma veľmi potešil pretože vlastním len také obyčajné ale podobné ako tieto sú momentálne veľmi obľúbené . Choker ma nastaviteľnú dĺžku , no mne je predsa len voľnejší aj keď ho mám na minimum pričom si nemyslím , že by som mala špeciálne úzky krk . Nemusíte sa preto báť , že by vám nebol dobrý . Na krku je príjemný , veľmi sa neotáča a neškrtí . 
To je z dnešnej recenzií všetko . Vy sa môžete pozrieť dole na odkazy kde nájdete aj stránku accestory a sami si pozrite produkty , ktoré majú . Napríklad tie ušká sú veľmi originálne a sú super darček k narodeninám alebo meninám pre vašu kamarátku . 
-Odkazy-
Facebook accestory : 
Instagram accestory :

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky