Moje najobľúbenejšie Youtube channely a blogy

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám ukážem pár mojich obľúbených youtube channelov a blogov . Bude sa jednať o naše slovenské , české ale aj zahraničné blogy či kanály . Ku všetkým vám aj odporučím nejaké posty a budete mať pri nich aj odkaz . Do komentára mi môžete dať link práve na vašu tvorbu a ja si váš blog alebo youtube rada pozriem . Myslím , že môžem ísť na to .
Blog I love makeup určite viacerí poznáte . Nájdete tu veľmi veľa recenzií , ktoré sú pre mňa veľmi presvedčivé a dobre spracované . Tak isto tu nájdete aj nejaké recepty či súťaže . Blog je podľa mňa pre širšiu vekovú hranicu a preto sa na ňom nájdu aj pani nie len slečny .Blog je teda český ale myslím si , že to problém nebude , teda až na pár produktov , ktoré sa u nás nedajú bohužiaľ zohnať . Pre presmerovanie klikni -TU- . 
Rendy z blogu Ordinary life je taktiež Češka . Jej blog je plný nádherných fotografií produktov . Okrem toho tam nájdete aj rôzne inšpirácie na doplnky do bytu ( pre tie má Rendy ohromný vkus ) , na kozmetiku či rôzne razítka , bločky a ceruzky . Najviac obľúbené mám na tomto blogu nákupy z Primarku a top produkty za nejaký rok . Presmeruješ sa na tento blog keď klikneš -TU- .
Čo sa týka slovenských blogov , tak tam sa mi veľmi zaľúbil blog Vandy . Blog je plný krásnych a kvalitných fotiek . Kedže Vandu poznám osobne viem , že je veľmi sympatická a milá čo srší aj z jej blogu a štýlu , ktorým píše . Najviac sa mi páčia príspevky z cestovania . Odkaz na presmerovanie nájdeš -TU- . 
Nesmiem zabudnúť ani na Danku z blogu akadémia krásy . Na fotke vidíte je instagram . Práve tam dáva super krátke videa ako sa líči , z ktorých si vždy zoberiem nejakú inšpiráciu . Má aj youtube kanál kde začala v poslednom čase viac natáčať a musím uznať , že ma naozaj príjemný hlas . Na blogu nájdete články od zdravého životného štýlu cez kozmetiku a líčenia až po články , ktoré vám môžu pomôcť psychicky . Napríklad nedávno spravila článok o sebavedomí . Odkazy na jej Youtube a blog . 
Môžem prejsť čisto na youtube kanály . Začnem s Any z kanálu Not so funny Any . Je to veľmi milá a pozitívna osôbka , občas malinko bláznivá o čom svedčia aj jej ružové vlasy , ktoré sa jej veľmi hodia . Páči sa mi , že je svoja a na nič sa nehrá a aj jej spôsob natáčania . Najradšej mám od nej nákupy a nákupy dekorácií či prezentovanie noviniek od Lush-u . Odkaz na je kanál je -TU- .  
Ďalej tu mám Katku z kanálu Katerina Bartková . Má veľmi pekné vyjadrovanie a aj šatník . Páčia sa mi jej líčenia , ako bláznivé , tak aj obyčajnejšie ako je napríklad môj obľúbený Instagram glam look . Odkaz na jej kanál je -TU- . 
Lucku z kanálu Get the louk určite väčšina z vás pozná a jedná sa o český youtube kanál plný líčení , noviniek v kozmetike a pod. Páči sa mi ako sa vie vyhrať z farbami a pracuje ako z lacnou tak aj s drahšou kozmetikou . Má veľmi dobré recenzie , ktoré mi nejeden krát pomohli a najviac sa mi páčia objavy a prešľapy či nákupy a novinky . Pokiaľ ešte nemáš u nej odber klikni -SEM- . 
Potom mám zapísanú v zozname Ester z kanálu Ester Starling . Je to neobyčajná youtuberka , ktorá možno nebude šálka kávy pre každého , no ja ju veľmi rada sledujem . Najviac sa mi páčia jej diy videa a hauly . Má dosť svojrázny  spôsob vyjadrovania sa ale to si časom zvyknete . Jej kanál nájdeš -TU- . 
Slovenské zastúpenie majú v tomto zozname Kvietkovci z kanálu Kvietkovci . Na tomto kanály nájdete každodenné vlogy páru z Bratislavy a ich dvoch psíkov . Majú veľmi príjemné videá a je to super oddych po dlhom dni . Ich kanál nájdeš -TU- . 
Následne tu mám Annie Songe a Lukáš z Bali . Je to opäť pár , no prinášajú nám niečo z Bali kde žijú . Nájdete tam vlogy a Annie vydala aj knihu . Sú veľmi milí a odber im môžeš dať -SEM- .  
Z českej scény by som vám ešte rada predstavila Veronicu Biasiol . Má naozaj dokonalé líčenia a celkovo štýl . Má veľmi príjemné vyjadrovanie sa a hlas . Veronica dokonca sama vytvára aj rôzne šaty a iné oblečenie . Odber je môžeš dať -SEM- . 
A v poslednom rade tu mám aj zahraničnú youtuberku Kennu . Je veľmi zaujímavá a páči sa mi jej neobyčajný štýl a aj tvorba . Najviac teda diy projekty , ktoré sú vždy niečim zaujímavé . Pozrieť si ju môžeš -TU- . 
To by bolo z dnešného článku všetko . Dúfam , že som vás aspoň trošku inšpirovala a blogy či youtube kanály navštívite . Vy môžete odkaz na ten svoj dať do komentára a ja si ho rada pozriem . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky