Wish list pre rok 2017

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám ukážem môj wish list alebo aj veci , ktoré si chcem kúpiť počas roku 2017 . Je pravda , že tento článok robím hlavne pre seba aby som mala jasno v tom čo chcem a načo si mám napríklad šetriť ale možno vás inšpirujem a niečo z toho si kúpite práve aj vy . Nehovorím , že všetko si určite kúpim alebo dostanem ale sú to také moje mini sny 😃 . 

Kedže je môj blog z väčšej časti o kozmetike začnem ňou . V tomto roku by som si rada kúpila/dostala paletku tieňov od Zoevy ( Blanc Fusion ) pretože sa mi páči výber farieb a od Zoevy ešte nič nevlastním . Následne si prajem 2 matné tekuté rúže od Nyx a to Soft matte lip cream ( Moscow ) a Lip lingerie ( Embellishment ) . Modrá farba je veľmi odvážna a rada ju vyskúšam pričom nude farbička je veľmi jemná a hodí sa k všetkému . Postrehla som aj farebné rúže od Jordany a ja potrebujem Sweet cream matt ( Mixed berry souffle ) . 
Ako vidím čaká má rok plný čítania pretože si prajem 8 kníh . Začnem asi najočakávanejšou novinkou minulého roka a to bol Harry Potter a prekliate dieťa , ktorú si musím ako fanúšička Harryho prečítať . Jedna z mojich obľúbených autoriek kníh je práve Veronica Roth a momentálne chystá novinku Zárezy smrti čo bude podľa mňa fantastické sci-fi , nechám sa prekvapiť . Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej od Ransom Riggs ma veľmi nadchol a preto som sa rozhodla , že si prečítam aj pokračovanie Bezduché mesto . Najdrahšia kniha zo zoznamu je prekvapivo o Jude od Miloša Štefanovského kde dúfam nájdem odpovede na pár otázok . Veľmi rada si prečítam aj knihu od autora Paulo Coelho , a to Špiónku Mata Hari . Následne tu mám nejaké kuchárky pretože by som sa chcela naučiť aspoň trochu variť . Je to napríklad Recepty zo života 27 , ktoré sú do 30 minút . Potom ma veľmi zaujímajú bylinky a milujem čaje z nich čiže preto Bylinkové čaje a prírodné liečivé prostriedky . A ako posledná kniha je kuchárka plná zdravých maškŕt od Fitness Guru - Dnes sladko zlatko ! . 
Posledná kategória je taký miš maš dekorácií , nábytku a oblečenia . Kedže pôjdem do Španielska chcela by som si kúpiť nový odolnejší kufor a ja som našla kufor značky Sirocco . Následne práve na pohodlné chodenie aj po Španielsku si prajem tenisky od Nike - Huarache  . Čo sa týka dekorácií veľmi sa mi páčia novinky z Jysku kde si plánujem niekedy kúpiť podnosy Teitur , ktoré budú dobre vyzerať aj na fotkách a nástenku Ditmar v medenej farbe . Od Yankee Candle mám pár voskov a je to pre mňa lacnejšia alternatíva než sviečky , no lenže nemám aroma lampu . Najviac sa mi od nich páči aroma lampa Petal biela .  Aby bola moja izba úplne hotová potrebujem nový koberec najlepšie biely alebo slabo šedý , ktorý ale ešte nemám vybratý a potom lavicu aj s úložným priestorom a poduškou z Jysku  - Oure . 
To je všetko čo si tak nejak plánujem v roku 2017 zadovážiť . Samozrejme sa to môže meniť a možno si všetko ani nekúpim . Ešte by som chcela povedať , že toto nie je spolupráca zo žiadnym z eshopov na ktoré som dávala odkazy a fotky mám z internetu . Odkazy sú kvôli tomu aby som ja vedela produkty nájsť . Do komentára mi môžete napísať čo si prajete vy . 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky