Recenzia produktov od Avonu

AHOJ 
Po dlhšom čase vás opäť vítam  pri recenzií . Tentokrát bude dnešný článok naozaj obsiahly a plný produktov od kozmetickej značky Avon . Poviem vám môj názor na novinky ale aj stále produkty tejto značky , a to z dekoratívnej aj pečujúcej kozmetiky . Môžete si pripraviť čaj či kávu a pokojne začať čítať . 

Pena do kúpeľa s vôňou orgovánu a čokoláda s pomarančom
Peny do kúpeľa počas zimy milujem . Vždy si vo vani poriadne oddýchnem a k tomu mi pomáhajú rôzne soli , peny či bomby do kúpeľa . Pena do kúpeľa s mackom vonia po čokoláde s pomarančom . Tejto vôni som sa najprv trochu bála ale je naozaj príjemná . Peny robí dosť ale o niečo menej než druhá pena . Pena s vôňou orgovánu je niečo pre tých čo majú radej svieže vône a tie sladké im nerobia až tak dobre . Pena má pol litra a robí naozaj veľa peny . Mne obidve vyhovujú a pena s mackom by bola určite super darček pre každého milovníka čokolády a kúpania sa .
Práškový fixačný púder Magix
Transparentný púder je podľa mňa základ každej baby , ktorá sa chce líčiť . Transparentný fixačný púder sa vie prispôsobiť farby vašej pleti , a preto vyhovuje viac menej každej z nás .Púder Magix je veľmi jemný a pokiaľ máte suchú pokožku ako ja nemusíte sa obávať používať ho aj cez zimu pretože pleť nevysušuje . Trochu jemne vonia a z kelímku sa len tak ľahko nerozsype . Pokiaľ by som vám mohla odporučiť beauty záležitosť , ktorú s ním môžete zažiť , tak to je skúsenie bakingu ( odkaz nižšie ) .
Tekutý makeup s dlhotrvácnym efektom
Už dlhšiu dobu som mala potrebu skúsiť makeup od Avonu pretože som počula na tento makeup ako veľa chváli , tak aj názory , že makeup niekomu nevyhovuje . Ľudí je veľa a každý má inú pleť preto treba len hľadať ten správny makeup . Tento makeup je v odtieni nude , ktorý mi bohužiaľ momentálne nevyhovuje farbou lebo je na mňa dosť oranžový ale cez leto by mal byť akurát . Ja som sa ho rozhodla dať mojej mamine , ktorá je s ním zatiaľ spokojná . Mne na suchú pokožku veľmi nevyhovuje . 
Zhusťujúca špirála Luxe Extravagance 
Pri výbere špirály dbám na štetinky . Na fotke nižšie môžete vidieť bližší záber práve na kefku  a jej štetinky , ktoré sú vynikajúce pretože sú akurát od seba a nenaberajú príliš veľa produktu . Riasenka robí naozaj krásne dramatické mihalnice , ktoré dokonale obalí produktom .  Jediné čo jej musím vytknúť a kvôli čomu ju nenosím tak často je to , že po čase sa otlačí do ohybu oka . Aspoň mne to robí kvôli mastnejším viečkam . 
Vyživujúci rúž Supreme a matný rúž true color
Rúže sú moja slabosť a milujem skúšať nové a nové . Začnem najprv matným rúžom True color v odtieni Marvelous Mocha . Obal je veľmi elegantný a matný ako aj rúž . Rúž je naozaj veľmi pigmentovaný a aj dlho vydrží .Pery nevysušuje a ani nerobí po čase hrudky . Vyživujúci rúž Supreme je veľmi zaujímavý práve výzorom . Farba je veľmi pekne pigmentovaná , nie je matná ale ani veľmi lesklá . Pery naozaj vyživí a nepotrebujete si potom dať ani balzam pretože tento rúž obsahuje med , jojobový olej a včelí vosk . V porovnaní s matným rúžom vydrží menej ale to sa dá aj očakávať . Ešte by som dodala , že obidva pekne voňajú po cukríkoch .
Rozjasňujúce gulôčky na tvár a štetec 
Rozjasňujúce guľôčky určite všetci poznáme . Je to jemnejšia forma rozjasňovača a aj vám dlhšie vydržia . Pokiaľ si ich nanášate nad lícne kosti , tak nebudú až tak výrazné a budete sa lesknúť veľmi jemne . Preto sa nebojte ich použiť kľudne aj na celú tvár pokiaľ máte radi zdravý rozjasnený vzhľad .Štetec je kompaktný veľmi príjemný a ideálny práve k tomuto produktu . Nenanáša zbytočne vea produktu a má jemné , no napriek tomu husté štetiny , ktoré nevypadávajú . 
Paletky očných tieňov Luxe ( cocoa couture a golden smokes ) 
Naozaj nepreháňam a tieto paletky som si veľmi obľúbila ! Hodia sa na každú príležitosť a tiene dlho držia . Začnem paletkou vpravo s názvom Cocoa Couture . Obsahuje dva trblietavé tiene hnedej farby a tri matné tiene - hnedý , krémový a ružový . Nikdy by som neuverila tomu , koľko líčení som s touto paletkou už spravila . Tiene sa príjemne kombinujú a navzájom sa doplňujú . Pigmentáciu môžete vidieť na fotkách nižšie a podľa mňa je úplne bombová . Druhá paletka sa volá Golden Smokes a obsahuje o niečo teplejšie odtiene než predchádzajúca . Všetky tiene obsahujú trblietky , no napriek tomu na očiach nie sú až také zreteľné a nevyzeráte ako disko guľa . Farebnú kombináciu oranžovej a hnedej som si naozaj obľúbila . 
Farba na líčka Luxe ( couture rose ) 
Produkty Luxe majú neuveriteľne krásne a elegantné obaly . Krásny je aj ich obsah a táto farba na líčka je taktiež dôkazom .  Na živo je o niečo viac ružová . S pribaleným štetcom sa dobre pracuje a farba je na líčkach veľmi svieža a dodáva pleti mladší vzhľad . Balenie obsahuje aj zrkadielko s ktorým sa verím tomu , že zvládnete nalíčiť . Farba na líčka okrem iného pekne vonia po kvetoch a nepráši . 
Ceruzka na oči ( khaki ) a štetec na líčka , na linky 
Khaki ceruzku na oči len tak ľahko nezoženiete . Ceruzka je veľmi dobre pigmentovaná a určite sa bude hodiť predovšetkým babám s tmavšími očami . Ceruzka je jemná a dobre sa s ňou pracuje , nijako sa nerozmazáva a dlho drží . Občas keď s ňou chcem spraviť linku použijem radšej štetec na linky , ktorá má veľmi presné štetinky a dobre sa s ním kreslí zobáčik na konci . Musím oceniť aj štetec na líčka , ktorý má veľmi peknú rúčku a je jemný . 
Vyživujúci očný krém Nutriadvance a DUO omladzujúci očný lifting Infinite lift
Vyživujúco očný krém Anew Nutriadvance je veľmi jemný očný krém , ktorý je vhodný podľa mňa pre každú vekovú kategórií . Ja si ho najradšej dávam vždy po odlíčení kedy je pleť v okolí očí podráždená a oslabená . Miesto po ňom ostane veľmi hydratované a jemné . DUO omladzujúci očný lifting infinite lift krém som dala otestovať mamine . Obsahuje dve časti a do gél , ktorá sa dáva na horné viečko a krém , ktorý sa dáva pod oko . Výsledky nie sú zázračné ale ja osobne vidím , že jej lepšie drží líčenie na očiach než predtým a má tie viečka o niečo pružnejšie . 
To je z dnešnej recenzií všetko . Dúfam , že som vám poradila pokiaľ ste hľadali podobné produkty a samozrejme sa vám pokúsim ako vždy dať dole všetky linky . 
-Odkazy-
Avon : 
Líčenie kde som použila niektoré produkty + baking : 
Peny do kúpeľa ( 2,99 eur ) :
HD fixačný púder Magix (11,00 eur ) : 
Makeup s dlhotrvácnym efektom ( 6,49 eur ) : 
Špirála Luxe extravagance ( 8,90 eur ) : 
Rúže na pery (  3,99 -4,29  eur ) : 
Paletky tieňov ( 7,90 eur ) : 
Farba na líčka Luxe ( 14.90 eur ) : 
Ceruzka na oči (1,99 eur ) : 
Krémy Anew ( 12,90-15,90 eur ) : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky