Ružovo-šedé líčenie na Valentín + skúšanie bakingu

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom článku , v ktorom som si pre vás pripravila líčenie vhodné napríklad vzhľadom k dátumu na Valentína ale do ulíc ho môžete vytiahnuť kedykoľvek . Snažila som sa vyberať odtiene , ktoré si myslím , že sa budú hodiť každej z nás a použila som bežne dostupné produkty . Vyskúšala som aj techniku nanášania púdru baking alebo v slovenčine divne povedané pečenie na tvári ,,,, dajme tomu . 

Na líčenie som použila : 
V prvom rade som naniesla stredne krycí makeup od značky Logona . Následne som zakryla nedokonalosti zeleným a najsvetlejším korektorom z paletky korektorov od Catrice . Zelený korektor zakryje červené miesta a béžový zasa zakryje to čo treba . 
Čo sa týka očí , tak najprv som do dvoch tretín viečka naniesla ružový tieň z paletky Luxe . 
Z paletky Sleek som použila chladný sivý tieň , ktorým som vykontúrovala viečko , a teda som ho naniesla do ohybu viečka a trochu aj do vonkajšieho kútiku . 
Následne som použila tmavý tieň vpravo na fotke , ktorý som naniesla tiež do vonkajšieho kútiku oka pre prehĺbenie pohľadu . Ružový tieň som naniesla taktiež trochu pod oči cca. do tých dvoch tretín . Do vnútorného kútiku oka a pod oko do zostávajúcej jednej tretiny som naniesla vrchný svetlý tieň pre rozjasnenie . Biely alebo jemne mliečny tieň som naniesla popod celé obočie . 
Líčenie očí som zakončila riasenkou od Avonu z rady Luxe . Na fotke mám nafarbené len ľavé mihalnice a rozdiel posúďte sami . Kedže umelé mihalnice nenosím bežne a  zatiaľ som ich mala len na Halloween rozhodla som sa , že pre efekt si ich dám aj dnes . Nie je to potrebné a vy to tak určite spraviť nemusíte . Ešte by som chcela podotknúť , že nie som majster v dávaní si umelých mihalníc , a tak to aj vyzerá . 
Opäť sa vrátim k tvári a dodám jej trochu tvar a farbu . Lícenku z rady Luxe v lososovej farbe podobnej tej na viečku nanesiem na líčka a poriadne rozotriem štetcom taktiež od Avonu . Štetec je veľmi príjemný a na lícenky ako stvorení . Inak táto lícenka je zatiaľ jediná , ktorá sa mi výsledným efektom naozaj páči . 
A je to tu . Skúsila som prvý raz baking aka pečenie na tvári . Kompaktný púder som takými trojuholníkmi na nanášanie makeupu čo nájdete všade naniesla vo väčšej vrstve púder na miesta , ktoré vidíte na fotke . Počkala som s týmto cca.8-10 minút ( ideálne pre urobenie si čaju ) a potom som to zo seba štetcom zotrela . Miesta ostali krásne jasné a spravilo to taký vyretušovaný efekt . Akurát si myslím , že to nie je veľmi dobré pre suchú pleť , ktorú mám aj ja , ale zasa raz za čas sa nič nestane . 
Úzkym plochým štetcom som si nad lícnu kosť , na špičku nosa a medzi obočie naniesla rozjasňovač a mini trblietky z rozjasňujúcich guličiek . 
Následne som na pery naniesla rúž od Avonu , ktorý mi pery krásne zhydratoval a do stredu pier som naniesla ružový matný rúž od Rimmel . Dokopy to spravilo pekný efekt a pery nemali jednu  farbu .
A takto vyzerá líčenie vcelku : 
Budem rada pokiaľ mi zanecháte komentár v ktorom bude či ste skúšali techniku bakingu a čo hovoríte na nosenie umelých mihalníc . V Nedeľu sa na blogu objaví aj recenzia produktov od Avonu , ktoré som použila ale aj mnoho iných . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky