Jarné obľúbenosti

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom článku , ktorý je na mojom blogu málokedy pretože nie vždy mám chuť práve na články tohto tipu . Avšak jar sa už blíži a ja som mala strašnú potrebu vám ukázať čo som si obľúbila a čo mi túto jar rob veľkú radosť . Článok bude obsahovať veci z beauty sveta ale aj pár sviečok , doplnkov a kúsky oblečenia . Čo ste si v poslednom období obľúbili vy ? 

Kozmetika
Z kozmetiky som si okrem viacero iných vecí veľmi obľúbila práve tieto štyri produkty . Z dekoratívnej kozmetiky tu mám dva rúže , ktoré som vychytala v zľave a používam ich skoro denne . Sú od značky Essence a fialový s polo matným efektom je v odtieni 27- mystic violet . Druhý má tentoraz matný efekt a je to veľmi zaujímavá šedivá ružová farba v odtieni 26 - all time favourite . Fialový rúž vydrží maximálne dve hodiny ale ten druhý prekvapivo pol dňa. Čo sa týka pečujúcej kozmetiky , tak som si naozaj veľmi obľúbila krémový deodorant od Soaphorií s názvom In white . Recenzia bude onedlho a v nej sa dozviete viac . V časopise bola termálna voda od Avéne , ktorá je každý rok s iným dizajnom a ide o menšiu verziu . Termálnu vodu používam pred líčením alebo počas dňa na osvieženie , a tak isto pri športe . 
S mojimi vlasmi to je často ťažké , často nespolupracujú a potrebujú aby som sa o ne dobre starala . Na doporučenie x youtuberiek a blogeriek som sa rozhodla vyskúšať šampón a kondicionér od Yves Rocher . Ja mám radu Repair a zatiaľ mi veľmi vyhovujú obidva produkty . Okrem toho krásne voňajú a krásne vonia aj infantilný sprchový gél od Balei . Názov vône je vôňa hviezdičiek a obláčikov . V skutočnosti však vonia ako kokos . 
Sviečky
Síce je už teplejšie , no napriek tomu si rada zapálim nejakú sviečku . Ideálne jarné vône v mojej izbe sú ovocné alebo kvetové . Ja som si najviac obľúbila sviečku Fresh strawberries od Village Candle a vosk White garden od Yankee candle .Vône popisovať neviem , no keď sa moja zvierka viac rozšíri určite bude nejaký článok . 
Oblečenie a doplnky 
Skončila mi nakupovacia stopka a ja som si dopriala pár nových kúskov do šatníka . Veľmi mám rada nové tričko z obchodu Gate , ktoré má veľmi zaujímavú potlač a je na Gate celkom dosť kvalitná . Zobrala som si väčšie číslo aby som ho mohla nosiť ako over-size tričko . Biele topánky od Rhapsody sú veľmi jemné , elegantné ale aj športové podľa outfitu , no maj veľmi hravé a farebné vnútro . Je síce pravda , že sa rýchlo špinia , no napriek tomu ich mám rada . Z doplnkov tu mám nové slnečné okuliare , ktoré k tomuto obdobiu určite patria a sú z Pepca . Kedže som v Gate našla krásny kryt na mobil a za dobrú cenu neváhala som a rýchlo som ho kúpila a vymenila za môj starý kryt . 
To je pár mojich obľúbenosti za posledné obdobie . Dúfam , že som vás v niečom inšpirovala a budem rada pokiaľ mi napíšete do komentára čo ste si obľúbili naposledy vy . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky