Levanduľová kvetová voda Soaphoria - konvalinka.sk

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnej recenzií levanduľovej organickej kvetovej vody značky Soaphoria , ktorú mi zaslal e-shop konvalinka.sk . Zo začiatku by som vás chcela na môj blog pozvať opäť o týždeň , kedy budem recenzovať masážny olej taktiež z tohto e-shopu . A pokiaľ máte radi prírodnú kozmetiku a chcete o niečo obohatiť svoju každodennú rutinu čítajte ďalej . 

Soaphoria - Levanduľová organická kvetová voda ( hydrolát )
Trúfam si tvrdiť , že tento hydrolát je naozaj unikátny v tom , že sadne každému typu pokožky . Je výborný v starostlivosti o podráždenú , krehkú a jemnú pleť . Taktiež je vhodný pre detskú pokožku ale aj pre pleť so sklonom k akné a pôsob blahodárne proti ekzémom , lupienke a pod. Vôňa levanduli zmierňuje nespavosť , nervozitu , stres či bolesť hlavy . A pomáha pri ďalších x problémoch . 
Ja tento hydrolát používam najmä keď mám podráždenú pleť a pozorujem mierne začervenanie  . Výborne pomáha aj pri hojení menších jazvičiek . Osvedčilo sa mi ňou aj jemne dezinfikovať odreniny . Hydrolát je naozaj multifunkčný a na výber máte viacero variant . 
Balenie obsahuje 50 ml hydrolátu a je v sklenenej fľaštičke s doplnkom červenej mašličky . Balenie je praktické na cestovanie , pretože naozaj sa nemuste báť , že by obsah vytiekol , no premýšľam aj o tom , že si ho počas leta prelejem do fľaštičky so sprejom pre lepšiu manipuláciu . 
Produkt je ručnej výroby od nás zo Slovenska a je 100 percentne organický . Taktiež je vhodný pre vegánov a netestuje sa na zvieratách . Myslím si , že pokiaľ ste doteraz uvažovali či áno alebo nie , tak určite zvolíte možnosť kúpy . Hydrolát si neviem vynachváliť a určite nejde o moje posledné balenie . 

To je z dnešnej recenzií všetko . Budem rada pokiaľ sa tu zastavíte aj o týždeň a nezabudnite si nižšie pozrieť odkazy . 
-Odkazy-
E-shop :
Organická kvetová voda levanduľa ( 50 ml / 4,90 eur ) : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky