Masážny olej pre uvoľnenie svalov Navia - konvalinka.sk

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnej recenzií opäť po týždni ako som sľúbila . Minulý týždeň som vám na blogu prezentovala levanduľovú kvetovú vodu z e-shopu konvalinka.sk a dnes tu mám pre vás recenziu masážneho oleja . Recenzia bude predovšetkým zaujímať asi športovo založených ľudí alebo tých , ktorý so športom začínajú . Pokiaľ patríš k nim alebo ťa tento produkt iba jednoducho zaujíma čítaj ďalej . 

Navia-masážny olej pre uvoľnenie svalov 
Už len z názvu je jasné na čo bude tento produkt slúžiť . Jedná sa o masážny olej , ktorý slúži na uvoľnenie svalov , zmiernenie bolesti svalov a celkové upokojenie najmä po cvičení a inej fyzickej námahe . Obsahuje levanduľový , grepový a eukalyptový esenciálny olej , no dominuje vôňa levandule . 
Oleje sú dokonalo namiešané aby sa navzájom dopĺňali a dosiahli spoločne ešte lepší účinok . Levanduľový olej má antibakteriálne a protizápalové účinky . Napomáha hojeniu rán a uvoľňuje svalstvo . Olej eukalyptus sa používa pri ochoreniach dýchacieho systému , no zároveň ochladzuje pokožku a pritom zahrieva a uvoľňuje svalstvo . Posledný grepový olej pomáha pri unavených svaloch pri preťažení športom . 
Osobne mi najviac vyhovuje použitie ako celotelový kúpeľ po náročnej súťaži . Okrem úľavy od bolesti vždy aj nádherne zrelaxujem a nechce sa mi z tej voňavej vane odísť . Po tréningu preferujem vmasírovanie oleja do miest kde ho potrebujem . Olej mi veľmi pomáha a zakaždým sa naňho teším . 
Obal je veľmi praktický v čiernom skle s pumpičkou . Dizajn má Navia premakaný a je veľmi fotogenický , no určite uchváti oko aj každej (ne)blogerky . Obsah je 100 ml ale myslím si , že vám táto stovka vydrží naozaj dlho . 
Dnes sa s vami lúčim a kedže mám akurát po súťaži idem sa naložiť do voňavej vani . Vy mi môžete do komentára napísať či ste tento produkt už skúsili a pokiaľ nie dole v odkazoch nájdete link presne na tento . 
-Odkazy-
E-shop : 
Masážny olej pre uvoľnenie svalov ( 100 ml/ 9,90 eur ) :

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky