Novinky od Sanctuary SPA

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnej recenzií noviniek od TOP britskej značky v SPA kozmetike , a to Sanctuary SPA . Pôjde o tri produkty pričom jeden je na ruky a dva na pleť . Produkty mi zaslal e-shop VH cosmetics , ktorý dováža na slovenský trh exkluzívne značky ako je napríklad Sanctuary SPA , Ecodenta či Cosmofarma . Na konci nájdete aj video recenziu , a to prvý raz v histórií môjho blogu . Myslím , že sa máte na čo tešiť a môžete sa pustiť do čítania . 

Sanctuary SPA - detoxikačný čistiaci gél z čierneho uhlia 
Produkty s čiernym uhlím sa vyznačujú práve čistiacimi schopnosťami . Gél pri čistení otvára póry a čistí ich od nečistôt a zvyškov makeupu . Pri použití si najprv nanesiete tento gél , ktorý je veľmi príjemný a má takú akurát konzistenciu - ani nie veľmi tuhú ani nie tekutú . Po chvíli sa produkt zmení na jemný olej, ktorý krásne zahreje a následne sa zmení na jemnú penu . Keď gél zmyjete čistou vodou pleť je žiarivá a na prvý  pohľad čistejšia . Je na normálnu a zmiešanú pleť ale mne aj napriek tomu , že mám suchú pleť veľmi vyhovuje . Musím oceniť aj to , že nevysušuje ako väčšina produktov pre normálnu alebo zmiešanú pleť s ktorými sa stretáva napríklad moja mamina . Tubička obsahuje 100 ml . 
Sanctuary SPA - 5 minútová termálna detoxikačná maska 
Masky skúšam veľmi rada , a preto ma táto maska hneď zaujala . Maska je hrejivá a veľmi príjemná na pokožke , no pokiaľ som si niečo všimla , tak trošku páli na miestach kde máte napríklad vyrážku . Nie je to žiadna neznesiteľná pálivosť iba jemné štípanie .Práve teplo otvára póry a čierne uhlie s hlinou Kaolín ich čistí od nečistôt . Maska je vhodná pre všetky typy pleti a taktiež nevysušuje pokožku aj vďaka esenciálnemu oleju z myrhy . Ja som testovala 15 ml balíček ale môžete si zakúpiť aj 100 ml balenie . 
Sanctuary SPA - zamatový krém na ruky 
Krém na ruky sa nikdy nestratí . Pokiaľ avšak vie byť užitočný a pokožku rúk naozaj hydratuje a pri tom krásne vonia je viac než radosť ho používať . Tento krém ruky krásne hydratuje , zanechá ich hebké a žiarivé . Plus je , že sa rýchlo vstrebáva a ruky po ňom nie sú mastné . Má veľmi krásnu a príjemnú vôňu kvôli obsahu masla karité a oleju zo sladkých mandlí . Ja som si na ňom vybudovala menšiu závislosť a môžem vám ho len doporučiť . Okrem tohto 75 ml balenia si môžete zakúpiť aj balenie vhodné do každej kabelky , a to 30 ml . 
A sľubovaná recenzia kde nájdete aj bližšie zábery produktov , ako sa používajú a pár informácií , ktoré som nenapísala . Prosím berte ohľad na to , že som mala menšiu trému a užite si video ! 
To je z dnešnej recenzií všetko . Budem rada za každý váš komentár a možno aj radu ako zlepšiť napríklad video recenzie . Nezabudnite sa pozrieť dole do odkazov . 
-Odkazy-
VH Cosmetics : 
Detoxikačný čistiaci gél z čierneho uhlia ( 100 ml / 17,30 € , 14,90 € ) : 
5-minútová termálna detoxikačná maska ( 15 ml / 3,90 € ) : 
Zamatový krém na ruky ( 75 ml / 8,80 € , 7,80 €

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky