Ako si organizujem čas

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnom dlho pripravovanom článku , a to ako si ja organizujem svoj čas a diár . Pretože si myslím , že správny time managment je základom pre dosiahnutie úspechu , rozhodla som sa , že vám sem dám aj nejaké tipy . Som veľmi rada , že si viem nájsť čas každú nedeľu pre zorganizovanie si času na budúci týždeň . Nič potom nezabudnem a viem sa časovo zariadiť . 

Používam na organizovania času motivačný diár od I Can Academy . Už som vám ho recenzovala a odkaz nájdete nižšie . Veľmi mi vyhovuje a je krásne prehľadný . Do diáru si zapisujem úplne všetko . Od nákupu , cez videá až po dôležité akcie a testy v škole . Červeným perom mám zaznačené všetky veci ohľadom školy . Fialové pero používam pre zapisovanie si článkov a akcií týkajúcich sa blogu . Ružovou farbou si píšem veci z osobného života čiže rôzne stretnutia , kávičky a pod. . Čiernym perom dopisujem ostatné veci , ktoré nespadajú do žiadnej kategórie . Takto viem podľa farby nájsť v danom dni to potrebné . 
Veľmi mi pomáha si na každý týždeň napísať svoj zámer , zvyk na každý deň a 3 najhlavnejšie úlohy tohto týždňa . Práve vďaka týmto bodom sa viem viac na veci zamerať a splniť ich na 100 percent . Zvyk týždňa je pre mňa vždy väčší challenge , ktorý sa mi nie vždy podar splniť . Väčšinou si píšem , že budem každý večer čítať knihu , vynechám tento týždeň sladké , vypijem 2 litre vody či sa budem hrať s mojim zajacom . 
Aby som nemala nudný diár lepím si doň samolepky . Tieto od Papel ´s sú naozaj krásne a ich recenzia bude v Nedeľu . Diár oživia a zároveň viem aj podľa samolepky činiek , že v Štvrtok mám isť s kamarátkou do fitka . 
Aby som nemala chaos v článkoch , tak si ich zapisujem a následne rôzne mením v mesačnom pláne , ktorý sa nachádza na začiatku každého mesiaca . Pokiaľ vy takýto podobný plán v diári nemáte môžete si ho vytlačiť na Pintereste . 
A v neposlednom rade si píšem to-do listy . Väčšinou ich mám práve prichytené na tejto dekorácií . To-do listy používam cez víkendy kedy nie je dostatok miesta v diári na všetky aktivity . Píšem si úplne všetko čo chcem v daný deň stihnúť . Väčšinou si napíšem aké fotky musím odfotiť , čo treba poupratovať a pod. . Následne si splnené body odškrtnem ako splnené . 
A takto si ja organizujem čas . Dúfam , že vás článok aspoň trochu inšpiroval a budem rada za každý váš komentár . Nezabudnite si nižšie pozrieť v odkazoch recenziu na diár a stránku skadiaľ mám samolepky . 
-Odkazy-
Recenzia motivačného diáru : 
Samolepky : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky