Instagram glam look

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom líčení . Dnešné líčenie , ktoré som vytvorila je inšpirované práve Instagramom a fotkami z neho . Po druhý krát som skúsila aj cut crease linku a líčenie sa mi veľmi páči , tak dúfam , že sa bude páčiť aj vám . 

Na líčenie som použila : 
Ešte na začiatok by som sa chcela ospravedlniť za rôzne svetlá , no počasie mi neprialo . V prvom kroku som si dokreslila obočie a na celé viečko až k obočiu naniesla vanilkový tieň Soft . Následne som od vnútorného kútika do dvoch tretín oka naniesla slabo ružový tieň Pink diamond . Lepiacou páskou si pomáham aby som vytvorila presné línie . 
Následne do poslednej tretiny oka nanesiem tmavší ružový tieň Favour a pretiahnem ho pozdĺž pásky . 
Ceruzkou na oči si predkreslím nad ohybom oka cut crease linku a určím si cca medzeru medzi tieňmi a touto linkou . 
Pomocou skoseného štetca na linky medzeru vyplním korektorom a vytvorím ostré hrany . 
Na linku najprv nanesiem matný hnedý tieň Caffeine Fix a následne ešte nanesiem pre trblietavý efekt tiene Sunset hour a Super gold . Tie rozotriem do stratena . Naniesla som na mihalnice aj špirálu . 
Oči ukončím aplikovaným umelých mihalníc v čom nie som vôbec ešte majster . Samozrejme vy si ich lepiť nemusíte , no ja ich mám pre efekt veľmi rada . 
Na tvár som okrem korektoru použila aj fixačný púder a naniesla ho v silnejšie vrstve pre takzvaný baking . Po niekoľkých minútach som púder oprášila . 
Pre výraznejšie črty tváre som použila bronzer a rozjasňovač zlatej farby . Na pery som zmiešala dva odtiene rúžov . Rúž od Avonu som dala do vonkajších časti pier a do vnútornej časti som naniesla rúž od Freedom . 
Teraz máme líčenie hotové . 
Pre dnešok to je všetko . Dúfam , že sa vám toto líčenie páčilo a budem rada za každý váš komentár či postreh . V odkazoch nájdete aj link na úžasnú paletku od Makeup Revolution ktorej recenzia vás čaká v Nedeľu . 
-Odkazy-

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky