Jednoduché líčenie s 5 produktami

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom príspevku s mojim jednoduchým líčením pre tých , ktorý sa líčiť len učia alebo doma nemajú veľkú škálu kozmetických produktov . Pre mňa toto líčenie bolo aj menšou skúškou či sa zvládnem nalíčiť kompletne len s 5 produktami . A podarilo sa ! 

Na líčenie som použila : 
Prvý krok je pre mňa vždy úprava obočia . Predsa len nie nadarmo sa hovorí , že obočie vytvára tvar celej tváre . Na vyplnenie obočia používam ceruzku od Catrice , ktorá mi momentálne veľmi vyhovuje . Snažím sa držať prirodzeného tvaru obočia . 
Následne zakryjem nedokonalosti a tie batohy alebo aj čierne kruhy pod očami . That ´s bags under my eyes are Channel 😄. Konečne som si aj ja kúpila Catrice camouflage korektor v tekutej verzií . Krásne kryje , no malinko vysušuje a niekomu by mohla vadiť jeho vôňa . Kedže som sa držala piatych produktov , tak som nepoužila bázu , no bežne ju určite použijem . 
Líčenie očí je veľmi jednoduché ako celé toto líčenie . Na oči som použila konturovací kit od Avonu určený na tvár , no kedže chcem použiť čo najmenej produktov neberiem si už iné tiene . Do ohybu oka a do vonkajšieho kútiku viečka som naniesla štetcom práve hnedý tieň aka bronzer . 
Na celé viečko nanesiem ružový tieň aka lícenku práve z kitu od Avonu . Nečakajte vysoko pigmentované tiene pretože to tiene ani nie sú. Všetky línie sú veľmi jemné a líčenie by sa malo hodiť každej z nás . 
Nakoniec použijem rozjasňovač z limitovanej edícií od Pupy ale všetky produkty sú len na vás a nemusíte sa riadiť značkami , ktoré som použila ja . Nanesiem ho do vnútorného kútika oka a trochu potiahnem aj do jednej tretiny oka . Trochu nanesiem aj pod obočie .  A zabudla som dodať , že na začiatku som si dala aj riasenku .
Oči by sme mali . Tvár dokončím opäť kontúrovacím kitom od Avonu . Nanesiem najprv bronzer na spánky , lícne kosti a pod sánku do tvaru čísla tri trošku si zúžim aj nos . Lícenku nanesiem obyčajne na lícne jabĺčka s tým , že sa pousmejem a snažím sa nebyť ako Marfuša . Rozjasňovač som naniesla nad lícne kosti , na nos a nad pery pre zväčšenie pier .
Kedže si nesmiem odpustiť pery použijem ,,,, no rúž asi nie . Naozaj som sa chcela držať tých piatych produktov , a preto som skombinovala trochu korektoru s kontúrovacím kitom . Najprv som prstom do pier vklepala tekutý korektor a neskôr lícenku . V živote som to neskúšala , no svoju úlohu tento nápad splnil .  
A mám výsledné líčenie . Páči sa mi na ňom , že je naozaj jednoduché a nepotrebujete naň skoro nič . Ja budem rada pokiaľ mi do komentára napíšete či by ste zvládli líčenie s 5produktami a aké by to boli . 
-Odkazy-
Avon : 
Pupa Milano : 
Catrice cosmetics : 

Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky