Maska ,deodorant a bomba do vane - Soaphoria

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov zo stránky Soaphoria . Myslím si , že sa jedná o veľmi zaujímavé produkty a niektoré som skúsila len prvý raz v živote . Myslím si aj to , že túto značku určite už poznáte , no pokiaľ nie tak sa jedná o slovenskú prírodnú a organickú kozmetiku . S výrobkami od tejto značky som bola doposiaľ spokojná . Poďme sa pozrieť ako mi vyhovovali práve tieto produkty . 
Soaphoria - organický krémový deodorant ( In white )
Krémový deodorant som ešte nikdy neskúsila pretože som bola zvyknutá na obyčajné spreje . Kedže sa chcem o telo a pleť starať čo najviac zdravo a nepoužívať na seba niečo s čím zložením nie som stotožnená , tak som veľmi rada vyskúšala tento deodorant . Hneď na začiatok by som povedala , že mi naozaj vyhovuje . Neobsahuje nič čo by môjmu telu škodilo ale napriek tomu funguje . Naozaj ! Minule som mala súťaž a stačilo si ho dať ráno a ešte po súťaži som vďaka nemu voňala . Pokožka si samozrejme naň musela najprv zvyknúť a používala som ho viac krát denne , no teraz stačí iba ráno naniesť jemnú vrstvu a nemusím sa ničoho obávať . Deodorant In white má zaujímavú vôňu , ktorej som sa najprv zľakla , no rýchlo som si na ňu zvykla . Nie je sladká ale je skôr bylinková , lesná ... vône popisovať veľmi neviem . 
Soaphoria- ASKAM maska 
S maskou v práškovom stave som sa taktiež zatiaľ nestretla a preto bolo pre mňa dávanie si masky aj zábavou a samozrejme relaxovaním . Maska je určená pre unavenú a dehydratovanú pleť , ktorú po zime mám a potrebujem zregenerovať . Maska je z organickej bylinnej zmesi a nanášanie je veľmi jednoduché . Čajovú lyžičku zmesi dáte do nejakej misky a pridáte vodu , mlieko alebo jogurt . Následne rozmiešate a necháte na pleti 15-20 minút . Ja som si ju nechávala 15 minút a potom som ju zmyla . Pleť mi po nej ostala hebká a neobjavovali sa na nej suché miesta v takom množstve ako na začiatku . Jediná vec , ktorá je však pri každom iná je to , že mi až tak nesadla vôňa tejto masky . Kamarátke táto vôňa zasa nevadí . 
Soaphoria-šumivá bomba do kúpeľa ( levanduľové pole )
Bomby do kúpeľa milujú všetci čo vlastnia vaňu . Ja si ich vždy veľmi užívam a hlavne sa mi páči tá hra farieb a vôni či byliniek v ktorej sa môžem kúpať . Bombu od Soaphorií som skúsila predtým iba jednu a pokožka bola po nej veľmi hebká čiže som nepotrebovala telové mlieko . Táto bomba s nádhernou levanduľovou vôňou nie len vytvorila krásnu vaňu ako uvidíte vo videu ale taktiež zjemnila pokožku . Myslím si , že tieto bomby sú ideálny darček pre kohokoľvek aj kvôli peknému baleniu a super cene . 
Soaphoria - telové sufflé ( soapgasm žena )/vzorka
V balíčku mi prišla aj vzorka telového sufflé soapgasm a kedže sa mi veľmi zapáčilo rozhodla som sa vám sem dať takú mini recenziu . Z jedného použitia sa toho veľa povedať nedá , no nádherne vonia . Keby som našla takúto voňavku , tak ju kupujem stále dookola . Sufflé bolo veľmi dobre našľahané a na pokožke sa zmenilo v olejček , no rýchlo sa vpilo do pokožky . Veľmi sa mi zapáčilo a mám v pláne si ho kúpiť aj v normálnej veľkosti .
To je z dnešnej recenzií produktov Soaphoria všetko . Dúfam , že sa vám recenzia páčila a do komentára mi môžete napísať čo od tejto značky vlastníte aby som sa mohla inšpirovať . 
-Odkazy-
Soaphoria :
Krémový deodorant In white ( 50 ml / 5,90 € ) : 
Askam maska ( 50 ml / 6,00 € ) : 
Bomba do kúpeľa ( 2,00 € )
Soapgasm žena telové sufflé ( 125 ml / 7,00 € ) : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky