Nálepky do diára - papels.cz

AHOJ 
Vítam vás pri dnešnej recenzií nálepiek do diára od Papels . Minule ste si mohli prečítať na mojom blogu článok o tom ako si organizujem čas . Spomínala som tam práve nálepky , ktoré mi veľmi pomáhajú a ozvláštnia každý diár . Dnes vám ukážem niekoľko z nich a verím , že si ich zamilujete ,tak ako ja .

Nálepky táto firma sama navrhuje a následne aj spracuje čiže za vašim produktom stojí veľa kreativity a úsilia . Nálepky majú okrem svojej funkčnej stránky aj prioritne okrasnú formu a hodia sa ako do diára , tak aj na stolný kalendár či do zošita . Mne sa práve veľmi páčia , že sú ako obrázky , tak aj slogany či texty , ktoré môžete zakúpiť samostatne či v setoch pre daný mesiac . Veľmi často pribúdajú nové a nové samolepky a preto vás určite nikdy neomrzia . Nálepky dobre držia a aj sa pekne odliepajú od podložky . 
Ja som dostala tieto nálepky :
Planner samolepky Brezen - nálepky obsahujú 9 kusov rôznych nálepiek pre naplánovanie vášho mesiaca . Nechýbajú nápisy ako to do , krásne zvieratká či  sviatky a pod. Ako vidíte je to farebne zladené .
Sada samolepiek fitness - obsahuje 3 kusy z čoho jeden kus je s obrázkami a dva s nápismi a sloganmi . Samolepky majú pekné farby a hodia sa pokiaľ vás bav fitness alebo sa k nemu práve chcete dokopať .
Sada samolepiek štúdium - táto sada obsahuje 4 kusy pričom dvojo je plných obrázkov a na dvoch sú nápisy . Sada sa hodí každému študentovi či učiteľovi .
Sada samolepiek poriadok - pokiaľ máte radi doma alebo v izbe či kancelárií poriadok ako ja , nebudete váhať a zadovážite si sadu 2 kusov s obrázkami aj nápismi .
Sada samolepiek Lazy day - samolepky majú 2 kusy a sú krásne farebne zladené . Jeden kus je s obrázkami leňocha a druhý kus obsahuje nápisy a slogany . Samolepky nám pripomenú , že niekedy je dobré nerobiť nič .
Sada samolepiek váho-fóbia - je sada s 3 kusmi . Na jednom kuse sú váhy , ktoré plaču , usmievajú sa a menia výraz . Ďalej tam máme políčka na zapísanie váhy a slogany . Ja tieto samolepky využívam najmä pred súťažou .
A dostala som aj tú najkrajšiu pentelku , ktorá sa neláme !
Celkovo hodnotím tieto nálepky naozaj veľmi kladne a organizovanie času s nimi je zábava ! Nezabudnite si dole pozrieť odkazy . 
-Odkazy-
Papels eshop :
http://www.papels.cz/

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky