Novinky Biok-Ecodenta

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnej recenzií dvoch produktov s ktorými sa stretávame každý deň . Jedná sa o zubnú pastu a samozrejme aj zubnú kefku . Biok alebo Ecodenta majú sortiment prírodných zubných pást . Ja som testovala osviežujúcu zubnú pastu proti zubnému kameňu a zubnú kefku bez Bisfenolu A . Na konci vás ako aj minule čaká aj video recenzia . 

Zubná kefka Ecodenta ( bez Bisfenolu A )
Zubná kefka od značky Ecodenta má strednú tvrdosť a štetinky sa dostanú do každého záhybu . Veľmi mi vyhovuje tvar tejto zubnej kefky , ktorý sa vďaka ergonomickému tvaru výborne drží v ruke a kefka sa nekĺže . Štetiny sú dostatočne husté , veľmi dobre čistia a dlhšie štetinky majú podobné vlastnosti ako zubná niť . Osobne túto kefku používam rada , no musela som si na ňu zo začiatku zvyknúť a naučiť sa s ňou narábať kedže som bola zvyknutá na Curaprox . A čo je Bisfenol A ? Z wikipédie to je : Bisfenol A (BPA) je organická chemická zlúčenina, ktorá sa využíva pri výrobe plastov . Chemicky ide o 2,2-bis(4-hydroxyfenyl)propán. Táto kefka ho avšak neobsahuje a preto je bezpečnejšia . 
Osviežujúca zubná pasta 2v1 proti zubnému kameňu 
Zubná pasta 2v1 proti zubnému kameňu je momentálne môj must-have . Okrem toho , že máte po nej krásny svieži dych naozaj dobre čistí ústnu dutinu a zuby . Obsahuje výťažok z brusníc , ktorý chráni zuby pred baktériami a zabraňuje ich usádzaniu na zuboch  čo nás chráni pred zubným kameňom a povlakom . Kalident zasa posilňuje zubnú sklovinu a obnovuje minerály . Mne táto pasta naozaj účinkuje a je určite vidno rozdiel medzi obyčajnou pastou a touto . Zuby mi pripadajú silnejšie , lesklejšie a hlavne bez povlaku . 
Niečo viac vám avšak poviem ešte vo video recenzii : 
Ja dúfam , že sa vám moja recenzia ako aj video páčila a budem rada pokiaľ mi zanecháte komentár . Môžete mi aj napísať či poznáte túto značku a či od nej vlastníte aj nejaké produkty pretože veľa mojich kamarátok áno . 
-Odkazy-
Produkty mám od VH cosmetics : 
Zubná kefka Ecodenta ( 4,00 € ):
Osviežujúca zubná pasta 2v1 ( 100ml / 3,90 € ) :
Recenzia Sanctuary Spa :

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky