Priody - Multiaktívna antioxidačná micelárna voda

Ahoj
Vítam vás pri dnešnej recenzií micelárnej vody od Priody . Som veľmi rada , že som mohla túto micelárnu vodu vyskúšať práve kvôli tomu , že sa o tejto značke veľa hovorilo a mňa veľmi zaujala . Kozmetika Priody je veľmi šetrná k pokožke , a to práve vďaka tomu , že je čisto prírodného pôvodu . Veľmi dôležité pre mňa je aj to , že táto značka netestuje na zvieratách a myslím si , že z výberu produktov si nájde niečo každá z nás . Ako ale obstála Multiaktívna antioxidačná micelárna voda ? 

Multiaktívna antioxidačná micelárna voda s kyselinou hyalurónovou , rastlinnými a ovocnými extraktmi 
Už len na prvý pohľad pokiaľ nehodnotím produkt si všímam krásny obal micelárnej vody s viečkom v medenej farbe . Už nemusíte svoje produkty na odličovanie skladovať v šuplíku . Samotná micelárna voda je vhodná pre všetky typy pleti a každú vekovú kategóriu . To môžem len potvrdiť pretože mi vyhovuje aj keď mám pleť suchšiu a naopak v T zóne kde mám pleť normálnu až zmiešanú . Pokiaľ ma dlhšie sledujete , tak viete , že mám naozaj citlivú pleť ktorej nie všetko sedí . Ako som začala používať tento produkt mám pocit , že začervenanie ustupuje . 
Micelárna voda veľmi krásne vonia naozaj po ovocí a je krásne svieža . Prekvapilo ma práve to , že na rozdiel od iných micelárnych vôd , ktoré som vyskúšala , tak táto nevysušuje . Práve naopak krásne hydratuje a osvieži pokožku , ktorá je po nej žiarivejšia . 
Čo sa týka samotného odlíčenia , tak odlíči v pohode makeup a obyčajné rúže či tiene . Trochu horšie to je napríklad s linkami  . Viac ale uvidíte na videu .
Nakoniec veľkým plusom je aj tubička . Otvor je akurát a preto zbytočne nemrháte produktom a vytečie vám len potrebné množstvo . Micelárna voda od Priody mi veľmi vyhovuje , a pokiaľ hľadáte podobný produkt môžem vám ju len odporučiť . Nezabudnite si dole pozrieť odkazy . 
-Odkazy-
Priody : 
Multiaktívna micelárna voda ( 250ml/19,90 € -15,92 € ) :
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky