Recenzia tvorivého materiálu od organizatorka.sk

Ahoj 
Vítam vás pri menšej recenzií tvorivého materiálu od organizatorka.sk . Menšej nie kvôli počtu produktov ale kvôli tomu , že materiál na tvorenie sa pokiaľ nie je úplne zlý zrecenzovať veľmi nedá . Skôr by som vám touto cestou chcela tento eshop predstaviť pokiaľ ho nepoznáte pretože kto rád tvorí príde si na svoje . 

Ich novinkou sú aj tieto gumové pečiatky . Veľmi sa mi páči široký výber a taktiež slovenské nápisy . Na trhu totiž to takýchto kúskov nie je veľa , a preto to treba vždy oceniť . Pečiatka je inak geniálna , krásne sa otláča , nemá ostré drevené hrany a tuš nanáša rovnomerne . 
Až teraz som zistila , že aká je veľmi využiteľná obojstranná lepiaca páska . Super sa s ňou lepí papier a bolo mi poradené , že aj krajka na sklo . Ja som skúšala na sklo špagát a drží výborne . Táto praktická záležitosť by vám určite nemala v tvorivom šuplíku chýbať . 
Čo sa týka scrapbook papierov , tak si vyhradte aspoň hodinu na vyberanie . Nájdete ich tam veľmi veľa a všetky jednoducho potrebujete lebo sú naozaj nádherné . Ja som dostala tri obojstranné . Majú krásne hravé , jarné , dievčenské motívy a ten stredný si šetrím na tvorenie albumu . Inak sú papiere obojstranné . 
Ja som osobne veľmi spokojná a určite si v budúcnosti niečo z tohto eshopu aj objednám , Nebudem tajiť , že sa mi páčia aj ich ceny . Pokiaľ sa vám páčia aj dekorácie , ktoré som vytvorila dole v odkazoch nájdete diy článok . 
-Odkazy-
Eshop : 
Pečiatka Ručná práca 100 % ( 4,40 € ) : 
Obojstranné lepiace pásky ( 1,90-4,50 € ) : 
Scrapbook papiere ( 1ks/0,70 € ) : 
Článok s diy : 

Vaša Lucy

Komentáre

  1. Lucka, som rada, že sa Ti materiál páči. Vytvorila si z neho krásne milé vecičky :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky