R.I.P produkty + posúvam ďalej 3

AHOJ 
Vítam vás po veľmi dlhej dobe pri ďalšom článku o spotrebovaných  produktoch a o produktoch , ktoré posúvam ďalej . Dnes vám okrem mini recenzií na spotrebované masky , sprcháče a pod. poviem niečo aj o dekoratívnej kozmetike , ktorej tu bude teraz naozaj veľa . Na konci nájdete samozrejme aj pár produktov , ktoré mi nesadli a ja ich posúvam ďalej .

Dezodoranty a deodoranty 
Z tejto kategórie sú 4 produkty s ktorými som bola spokojná . Rexona motion sense ( shower clean ) dezodorant krásne voňal ako keby ste boli po sprche a aj dobre fungoval . Kúpila som si ho dvakrát , no potom mi tá vôňa už vadila a vystriedala som ho za deodoranty od Garnier . Od Garnier mineral som mala najprv modrý ( clean sensation ) , ktorý voňal veľmi čisto a aj robil dobre svoju prácu a neskôr fialový ( 5 protection ) . Obidva mi veľmi vyhovovali a kupujem si ich stále . Na cestovanie som používala mini deodorant od Nivei (  invisible for black and white ) , ktorý bol dobrý , no už by som si ho nekúpila . 
Sprchové gély 
Čo sa týka sprchových gélov , tak som spotrebovala gél od Oriflame z edície blue wonders . Bol super , no malinko vysušoval pokožku ale na dovolenke krásne osviežil  pokožku . Vďaka obrovskej reklame nových Palmolive sprcháčov sme sa rozhodli si ich zakúpiť a skúsiť . Boli naozaj úžasné a mali sme doma strawberry touch aj s vanilla pleasure . Veľmi pekne hydratovali pokožku a príjemne voňali . Balea je klasika a doma sme od nej mali mätovo malinový sprcháč , ktorý voňal ako milkshake . Nebol dokonalý , no stačil .  
Masky na pleť 
Mám tu dve masky , ktoré slúžili na hydratáciu a obnovenie pleti po zime . Garnier masku agua bomb som si kúpila opäť kvôli reklame . Maska bola úplne super a nesklamala ! V budúcnosti si chcem kúpiť aj jej ružovú variantu . Od Balei som spotrebovala masku s výťažkom z morských rias . Na pleti bola príjemná , nijako ju nezaťažovala a mala príjemnú gélovú konzistenciu . 
Odličovače 
Podarilo sa mi spotrebovať moje obľúbené tonikum a čistiace mlieko na tvár značky Skin Blossom . Viac sa rozpisovať nemusím a rovno vám sem dám link na recenziu . http://theunimyworld.blogspot.sk/2016/09/recenzia-produktov-od-skin-blossom.html . 
Odličovacie pomôcky 
 V taške so spotrebovanými produktami som našla aj niekoľko vatových tampónikov . Už si nepamätám aké boli ale viem , že tie z Tesca boli fajn . Vyhadzujem aj po dvoch mesiacoch konjac hubičku , ktorú som mala od Ebelin a zoženiete ju v DM . Vypoužívala som taktiež antibakteriálne obrúsky z Pepca , ktoré som používala hlavne do školy . 
Krémy 
Za posledné obdobie som spotrebovala krém Nivea , ktorý sa vždy hodí . Vyhadzujem aj vzorček Bepanthemu , ktorý som používala hlavne na kožičku okolo nechtov a repíkovú masť na jazvy . Vzorček hydratačného krému značky Bioline som dostala u svojej kozmetičky , no na kúpu veľkého balenia ma neoslnil . 
Ostatné
Okrem bômb do kúpeľa značky Lush som spotrebovala aj jednu značky Soaphoria . Mala veľmi príjemnú levanduľovú vôňu a super šumela . Vyhadzujem pár vzoriek , ktoré mám už dlho a určite ich nevyužijem . Šampón od Schwarzkopf glisskur my veľmi nevyhovoval pretože nedodal žiadny objem a vlasy boli po ňom naozaj veľmi divné . 
Dekoratívna kozmetika 
Z dekoratívnej kozmetiky vyhadzujem prevažne balzamy na pery , ktoré sú už zlé a staré . Taktiež sa vzdávam rúžu od Avonu , ktorý mi spadol a celý sa zničil a jumbo tužky od Miss Sporty , ktorá divne páchla a adšej ju nechcem používať . Došiel mi biely púder od Alverde , ktorý som používala prevažne na halloween a aj tiene od Catrice . Spotrebovala som riasenku od Oriflame , ktorá bola super ako aj gél na obočie od Essence či obľúbený korektor od Maybelline . 
Posúvam ďalej 
Ďalej kamarátkam a mamine idem rozdať Nivea odličovacie mlieko , ktoré mi veľmi nesadlo vôňou .Posúvam aj ružovú vodu od Alverde spolu s vzorčekom krému s ružovými výťažkami a  čistiacou emulziou kvôli ruži , ktorú až tak nemusím . A dúfam , že niekomu sprav radosť krém na ruky Oriflame , balzám na pery a korektor od Avonu . 
To je všetko z dnešného článku . Do komentára mi môžete napísať čo ste naposledy spotrebovali vy . 
Vaša Lucy 

Komentáre

Obľúbené príspevky