Sada štetcov , kontúrovacie duo , riasenka a korektor od Avonu

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnej recenzií produktov od značky Avon . Tentoraz som si na skúšanie vybrala veľmi zaujímavé produkty z dekoratívnej kozmetiky , ktoré by vás mohli zaujímať . Pokiaľ áno , čítajte ďalej . 
Avon - ideal luminous contouring powder ( rose contour )
Obal pre tento produkt je čierny , čo nič nepokazí , no spokojná som hlavne s veľkým zrkadlom . Zrkadielko je dobre spracované a človek sa v ňom naozaj vidí a hlavne sa dokáže nalíčiť . Tento pudrový produkt je rozdelený na dve časti . Prvá je akoby bronzer , ktorý má skôr teplejší tón , a preto je dobrý na zahriatie tváre . Pigmentácia je akurát čiže sa nemusíte báť hnedých čiar na tvári . Druhá časť je lícenka , ktorá má príjemnú staro-ružovú farbu taktiež s teplejším nádychom . Je o niečo viac pigmentovaná než bronzer a treba s ňou narábať opatrnejšie .  Produkt hodnotím veľmi kladne a dole do odkazov vám dám aj link na líčenie kde som ho použila . 
Avon Luxe - glamorous lash mascara ( black )
V minulej recenzií som jednu maskaru od Avonu už skúšala a ako mi vyhovovala si môžete prečítať cez odkaz nižšie . Tentoraz som skúšala avšak maskaru , ktorá obsahuje aj sérum pre rást mihalníc . Začnem obalom , ktorý je krásny ako vždy pri produktoch z rady Luxe . Sérum sa nanáša ku korienkom mihalníc a je priesvitné . Výrazný nárast mihalníc som si nevšimla ale môžem potvrdiť a pozorujem na sebe , že mi mihalnice menej padajú než predtým . Samotná špirála je silikónová čo mi najviac vyhovuje a je zaujímavá práve tým , že od začiatku k špičke sú štetiny kratšie . Mne mihalnice krásne rozdelí a predĺži aj keď sú aj dni kedy vytvára na mihalniciach hrudky . 
Avon - rose gold sada štetcov 
Táto štýlová sada mini štetcov vo farbe rose gold je perfektná na cestovanie alebo do kozmetickej taštičky . Sada obsahuje 4 štetce . Predpokladám , že jeden je na púder a produkty takéhoto typu , potom jeden plochší je na korektor a dva sú na oči a obočie . Štetec na púder je veľmi jemný a dobre sa s ním pracuje ako aj s plochším štetcom . Štetce na oči sú však o niečo tvrdšie a z jedného mi po čase spadla rukoväť , ktorú som ale prilepila naspäť . Koniec koncov mám z tejto sady zmiešané pocity , no na cestovanie si myslím , že vystačí . 
Avon - invisible light korektor ( light )
Bohužiaľ najväčšie sklamanie spôsobil práve tento rozjasňujúci korektor . Objednala som si ho na doporučenie mojej známej pretože jej vyhovuje a kupuje si ho už nejaký ten čas . Mne vôbec nesedí textúrou ani výsledným efektom , a preto ho posuniem ďalej kamarátke . Predsa sto ľudí , sto chutí . Keď som si ho ja dala pod oči alebo aj kdekoľvek inde a naniesla ho , tak mi spravil na pokožky divné fľaky a bolo ho veľmi vidno aj keď odtieň vyhovoval . Uvidíme ako bude slúžiť kamarátke lebo kozmetika je veľmi individuálna a čo nemusí sedieť mne môže vám a zasa naopak .
To je všetko z dnešnej recenzií . Budem rada pokiaľ mi zanecháte komentár ak vlastníte tento korektor či vám vyhovuje a nezabudnite si pozrieť nižšie odkazy . 
-Odkazy-
Líčenie s kontúrovacím duom : 
Minulá recenzia produktov od Avon a aj líčenie : 
Avon hlavná stránka : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky