Vaše otázky z Instagramu

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom príspevku a dnes vám odpoviem na vaše najčastejšie otázky z Instagramu . Asi pred dvoma týždňami som vám dala vedieť , že mi môžete napísať do directu nejaké otázky a ja budem odpovedať v podobe takéhoto článku . Dám vám sem aj pár fotiek čo som odfotila keď som bola vonku v tomto krásnom počasí .  Myslím , že otázky sú tentoraz naozaj zaujímavé , tak môžeme začať . 

1.) Prečo tento rok nebolo ešte skladovanie kozmetiky ? 
Najviac otázok bolo práve tohoto typu  . Skladovanie kozmetiky nebolo práve kvôli tomu , že ju ešte nemám poriadne usporiadanú a veľa veci sa v mojej izbe menilo . Predpokladám , že tento článok bude niekedy cez Júl . Vy sa však naň môžete naozaj tešiť pretože bude úplne inak riešený než tie ostatné . 
2.) Aký typ článku ťa najviac baví písať ? 
Najviac ma bavia články , ktoré vzniknú v mojej hlave behom sekundy a zrealizujem ich behom niekoľko dní . Zbožňujem aj články s ktorými si dám oveľa viac námahy a výsledok naozaj stojí za to . Pokiaľ však mám vybrať kategóriu , ktorú najradšej píšem , tak by to boli určite recenzie a líčenia . 
3.) Už máš hotovú izbu ? A bude room tour ? 
Izba je na 99 percent hotová . Meniť budem už len koberec . Ešte ste sa ma pýtali aj , že prečo som menila vzhľad izby , tak je to preto , že sa mi začalo páčiť niečo iné a mám radšej minimalistické kúsky čiže veľa vecí som sa aj vzdala a vyradila som ich z izby . Room tour asi nebude alebo zatiaľ neviem či bude . Ak by som takýto článok spravila , tak by  bol v trochu inej forme než poznáte od ostatných . 
4.) Tvoja obľúbená značka kozmetiky z drogérie ? 
Najradšej nakupujem produkty od Catrice čo sa týka dekoratívnej kozmetiky . Mám však rada aj produkty od Maybelline a pár vecí aj od Essence . Z pečujúcej kozmetiky mám rada napríklad produkty Balea ale aj Alverde . 
5.) Nechcela by si znovu robiť články o blogovaní ? 
No popravde úplne neviem . Tieto články by som aj chcela robiť ale zatiaľ nemám premyslené veľmi ako ich spraviť resp. ako vám niektoré veci vysvetliť . Uvidíme a možno o polrok či rok na mojom blogu nájdete aj tieto články . 
6. ) Mňa napadlo , že by si mohla spraviť nejaký tag alebo sketch , aj keď to nie je veľmi otázka .
Úprimne toto nie sú práve typy článkov , ktoré mám nejako v obľube aj keď v minulosti ste tu mohli aj také nájsť . Možno niekedy niečo bude ale momentálne mám diár nabitý článkami na pár mesiacov dopredu . 
Dúfam , že sa vám príspevok páčil  a že ste sa dozvedeli znovu niečo nové čo ste chceli vedieť . Budem rada za vaše komentáre a pokiaľ vás ešte niečo zaujíma kľudne mi napíšte . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky