Cestovanie lietadlom

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom kratšom článku ohľadom cestovania . Dnes vám dám pár mojich tipov pre cestovanie lietadlom a pokiaľ bude mať tento článok veľa pozretí spravím verziu aj pre auto . Naposledy som letela do Španielska a musím si poklepať , že som na cestu lietadlom bola dobre prichystaná a všetko bolo v poriadku . 

Pred cestou som sa ani veľmi nelíčila , iba som si nafarbila obočie a mihalnice . Tvár som si poriadne natrela mangovým krémom od značky Navia ( recenzia nižšie ) aby ostala hydratovaná . Tento krok nezabúdajte lebo lietadlá zvyknú byť silno klimatizované a vaša pleť sa vysuší . Hydratovala som aj pery balzamom od Yves Rocher a použila očný krém . Tieto produkty som si následne aj zbalila so sebou pre prípad núdze . 
Okrem príručnej batožiny alebo kufru si môžete zobrať aj kabelku či ruksak . Ja som si zobrala ruksak kvôli pohodlnosti . Nezabudnite si na stránkach prepravcu cez ktorého letíte pozrieť všetky rozmery . Do ruksaku na let a cestu určite patria doklady , nabíjačka / power banka a mobil s peňaženkou . Na cestu si určite zoberte aj nejaký snack v podobe keksu či vašej obľúbenej tyčinky  .Ja som si samozrejme zbalila aj vreckovky či krém na ruky . Váš let môže meškať , tak si nezabudnite zobrať slúchadlá či knihu pre spríjemnenie čakacej doby . Teplé ponožky vás dokážu naozaj zachrániť . Už som spomínala , že v lietadle býva zima , a preto sa teplé ponožky budú hodiť . 
Na letisko chodte určite aspoň o dve hodiny skôr nech nestresujete a všetko v pohode zvládnete . Lietanie nemusí byť pre niektorých vyhovujúce , no dá sa to zvládnuť a po čase si to zamilujete . 
Ja budem rada pokiaľ mi napíšete či budete toto leto niekam letieť alebo či ste ešte nikdy neleteli lietadlom . V odkazoch nájdete články s produktami , ktoré spomínam . 
-Odkazy-
Krém na oči : 
Mangový krém Navia : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky