GRWM : Coachella festival look

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom festivalovom look-u , ktorý som vytvorila hlavne za pomoci nových Jumbo tužiek od Yves Rocher . Myslím si , že pokiaľ ide o festivaly nemali by ste sa báť sa s líčením viac vyhrať a zvoliť žiarivé farby , trblietky a doplnky . V iných štátoch to už je v norme , no Slovensko ostáva stále trošku pozadu . Preto sa nebojte a na festival vkročte pekne štýlovo . 

Na líčenie som použila : 
V prvom rade som si na celé viečko naniesla zmes troch šedivých tieňov a do ohybu viečka  som naniesla trochu hnedého a nude tieňu z paletky od Sleek-u . 
Pomocou štetcu na linky som si nabrala zlatý trblietavý tieň , ktorým som spravila linku ako vidíte na fotke . Následne som naniesla špirálu ako bežne . 
Na tvár som použila prírodný makeup , bronzer s lícenkou a dúhový rozjasňovač . 
Červeným trblietavým  tieňom som ešte obtiahla obočie zhora .
Nakoniec som dokreslila pomocou tužiek rôzne vzory na tvár . Táto časť by mala byť predovšetkým podľa vašej fantázii ale kľudne sa môžete inšpirovať . Pery som chcela už len jemné , a tak som použila lip crayon od Yves Rocher v krásnej broskyňovej farbe . 
Účes som zvolila tiež veľmi hravý . Obyčajný drdol som predelila na dve časti a kúsok vlasov pripla sponkou cez stred . Tak mi vznikla akoby mašľa ale na youtube nájdete viac návodov pre tento účes . Ako doplnok som nesmela vynechať kvietkovanú čelenku , ktorá je stále IN . 
Pripravila som si pre vás aj dve inšpirácie na outfit , a to jeden jemnejší a  druhý drsnejší . Pri prvom som zladila boho top z HM-ka , ktorý má spadnuté plecia . Kraťasy som zvolila riflové z New Yorkera , ktoré majú jemne roztrhaný spodok . Doplnky k tomuto outfitu si neviem predstaviť iné než jemné náramky z Bijou Brigite a okrúhle okuliare z Gate-u .  
V tomto outfite som sama bola na jednom festivale a zožal chválu . Body v podobe šiat mám z HM-ka a je vcelku praktické aj keď sa to tak nemusí zdať . Pod body som si zobrala high-waist kraťasy taktiež z HM . Na chrbát patrí malý ruksak do ktorého sa zmestí všetko čo potrebujem . Okuliare som pre zmenu zvolila v ružovej farbe z Pepca a na krk si dám trblietavý chocker z Stradivariusu . 
A čo sa vám na festivale určite zíde ? Na 100 percent si zoberte vreckovky , okuliare a antibakteriálny gél . Odporúčam vám aj power banku aby ste mohli všetko fotiť a natáčať . Pokiaľ nechcete odísť spálený bude sa vám hodiť aj opaľovacie mlieko alebo olej . Ja v poslednej dobe testujem od Yves Rocher a neskôr vám dám vedieť . 
Z dnešného príspevku to je už všetko . Budem rada pokiaľ mi napíšete či sa na nejaký festival toto leto chystáte . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky