Líčenie inšpirované Cheryl Blossom z Riverdale

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom líčení . V poslednej dobe som si obľúbila seriál Riverdale , a preto som sa inšpirovala  aj postavou Cheryl Blossom  , podľa ktorej je tento look . Kedže som sa snažila čo najviac napodobniť jej črty tváre a osobu použila som veľa bronzeru , zväčšila si opticky pery a nalepila som si umelé mihalnice . 

Na líčenie som použila : 
Cheryl má ryšavé vlasy ale aj svetlejšie obočie . Ja som si obočie vyplnila duom na obočie pre blondíny , ktoré je pre mňa svetlé , no teraz sa náramne hodilo . Na celé viečko a do vnútorného kútika oka som naniesla marhuľový tieň a rozotrela som ho až pod obočie . 
K mihalniciam som pre stmavenie naniesla tmavý modro-fialový tieň ( je označený na paletke úplne najnižšie ) . Taktiež som ten  istý tieň naniesla aj pod oko asi do dvoch tretín dĺžky . 
Fialový tieň  som naniesla do vonkajšieho kútiku oka a rozotrela do ohybu oka , taktiež aj trochu pod oko . Vytočila som si mihalnice a naniesla riasenku . 
Pod obočie som pre rozjasnenie naniesla jemný telový tieň a nalepila som si umelé mihalnice . V lepení mihalníc ešte stále nie som expert , tak prosím ospravedlnte , že môžu byť krivo nalepené . Cheryl si robila aj jemné linky s tenkým zobáčikom , a tak som linky aplikovala aj ja pozdĺž mihalníc . 
Posledným krokom bolo nanesenie gélovej očnej linky v medenej farbe pod oko . 
Tvár som naozaj veľmi vykontúrovala , a to hlavne na nose a pod lícnou kosťou . Na chrbát nosu a nad líčka som naniesla aj jemný rozjasňovač . Pery som najprv pomocou štetca a rúžu obtiahla aby boli väčšie než mám normálne a následne som ich vyplnila . To by bolo hádam už všetko . 
Budem rada ak mi zanecháte komentár či by ste chceli viac takýchto líčení a nezabudnite , že v Nedeľu bude recenzia na polovicu produktov , ktoré som v tomto líčení použila . 
Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky