Semišové tenisky s mašľou - krasavica.sk

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnej recenzií krásnych topánočiek , ktoré mi zaslala stránka krasavica.sk . Na tejto stránke nájdete krásne a moderné kúsky . Hlavne si určite vyberiete z výberu kabeliek . topánok a peňaženiek . Ja som si vybrala krásne semišové topánočky s mašľou v lososovej farbe . Ako obstáli ? 

Topánky mám vo veľkosti 39 a krásne presne pasujú na nohu . Kedže sú veľmi pohodlné a mäkké zobrala som si ich aj do Španielska . Určite to nie sú topánky na dlhú chôdzu pretože sa vám môžu spraviť otlaky ako mne . Pokiaľ viete , že budete dlho behať počas dňa na rôzne miesta , obujte si radšej tenisky . Tieto topánočky sú avšak úžasné práve na vychádzku do mesta , na kávičku či do školy . 
Materiál je príjemný , nijako nohu nedráždi ani neškrabe . Topánky sú z dobrého materiálu a majú krásne detaily na špičke . Ako môžete vidieť na fotke vyššie nápis vo vnútri sa mi asi po týždni pomaly začal ošúchavať . Myslím si , že to nie je problém pretože na ponožke mi nikdy neostal žiadny kúsok a stáva sa to aj väčším značkám . 

Topánočky ako aj rýchle zaslanie balíku sa mi veľmi páči . Momentálne je práve tento typ topánok veľmi IN a za tú cenu by som vám ich odporučila . Kvôli farbe sú topánočky jemne delikátne , no ľahko sa čistia práve vďaka ich materiálu . Stačí trocha vody v práčke a sú ako nové  . A kto sa teší na outfit s týmito topánočkami ? 
-Odkazy-
Eshop : 
Topánočky s mašľou  ( 18,50 € ) : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky