Letné novinky Yves Rocher

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnej prezentácií noviniek , ktoré mi zaslali z  Yves Rocher . Novinky sú naozaj pestré a veľmi ma očarovali ako obsahom , tak dizajnom . Musím sa priznať , že som ešte nemala šancu poriadne otestovať novinky v rade opaľovacích prípravkoch , a tak im bude neskôr venovaný samostatný článok o opaľovaní . Dúfajme teda , že sa počasie rozjasní a budem ich môcť dokonale otestovať . 

Letná limitovaná kolekcia Collection ÉTÉ
Yves Rocher nám toto leto prináša limitovanú edíciu , ktorá obsahuje sprchovací gél , parfumovaný sprej na vlasy a toaletnú vodu . Celá kolekcia je veľmi krásna , farebná a dizajn mi príde taký orientálny a festivalový . Momentálne sú tieto produkty dokonca v zľave a poviem vám , že by som si niečo kúpila len kvôli obalu . 
Toaletná voda obsahuje 100 ml veľmi sviežej , sladkej vôni . Ja tam cítim dosť citrusy a aj granátové jablko . Tým, že to je toaletná voda , tak nevydrží dlho ako nejaký parfém . Mne bežne vydrží počas leta tie tri hodiny a potom je menej intenzívna . Obal chválim kvôli jeho hravosti a tomu ako vystihuje vôňu tejto edície . Pokiaľ má niekto z vašich blízkych cez leto sviatok určite by toto bol vhodný darček . Mne vôňa vyhovuje a vytvára pocit sviežosti kedže nie je vyslovene ťažká . 
Parfumovaný sprej na vlasy obsahuje taktiež 100 ml . Vôňa je samozrejme taká istá . Sprej jednoducho nastriekate trochu na vlasy a oni budú krásne voňať . Výdrž môžem prirovnať k toaletnej vode . Páči sami mi a zo začiatku som sa bála , že bude vlasy zaťažovať a budú sa mastiť . Našťastie je na vlasoch úplne jemný , nezaťažuje ich a ani nie sú mastné . 
Opaľovacie prípravky z rady Solaire Peau Parfaite 
Ako som už spomínala nemala som veľa príležitostí kedy ich otestovať, a preto nebudem veľmi písať o ich účinku ale poviem vám niečo viac z tlačovej správy . Táto rada obsahuje extrakt z Kotúča Prímorského , ktorý povzbudzuje tvorbu melanínu , chráni pokožku proti starnutiu a škodlivým účinkom slnečného žiarenia a ochraňuje , stimuluje prirodzenú regeneráciu pokožky . Novinkami sú mlieko na opaľovanie v spreji OF 50+ ( 150 ml ) , zjemňujúci olej na opaľovanie OF 30 ( 150 ml ) a mlieko po opaľovaní 3V1 ( 150 ml ) . 
Prípravky by dokonca mali byť vodeodolné , nezanechávať biele škvrny a rýchlo sa vstrebávať . To vám však poviem nabudúce . 
Jumbo tužky 
Na jumbo tužky som sa veľmi tešila lebo Yves Rocher má okrem pečujúcej veľmi dobrú aj dekoratívnu kozmetiku . Tieto ceruzky na oči Jumbo obsahujú olej z marhule vďaka ktorému sú krásne krémové a intenzívne . Ja mám 5 odtieňov , no na výber máte z 15 s rôznymi výsledkami , textúrami a samozrejme farbami . Ja som si vybrala skôr tie hravejšie kvôli bláznivým letným líčeniam . Musím povedať , že kvôli textúre som nečakala , že budú tak výborne držať kľudne aj celý deň na viečku . Určite ich odporúčam babám aj s mastným viečkami .
Pastelka na pery a líčka 
Na leto mám veľmi rada krémové produkty lebo vydržia dlhšie na pleti než tie púdrové . Táto pastelka v odtieni Abricot Pastel je vhodná aj na pery ale aj na líčka . Veľmi som si ju obľúbila pretože je krásne vláčna a má jedinečnú farbu . Na perách dokonale hydratuje , no a na líčkach sa vie krásne rozotrieť a dodáva im tú správnu šťavu . Výdrž je opäť veľmi dobrý , teda nejakých 5 hodiniek . Plus vidím aj v tom , že v kabelke neťaháte dva produkty ale len jeden . 
Z dnešného príspevku to je zatiaľ všetko . Budem rada za vaše komentáre a nezabudnite sa pozrieť do odkazov kde nájdete linky na produkty a líčenie . 
-Odkazy-
Líčenie s produktami :
Yves Rocher : 
Toaletná voda ( 8,90€ , 4,45€ ) : 
Parfumovaný sprej na vlasy ( 6,90€ , 3,90€ ) : 
Opaľovacie prípravky : 
Jumbo tužky ( 7,40€ , 5,00€ ) : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky