Letné obľúbenosti

Ahoj
Vítam vás pri novom článku v ktorom vám ukážem veci , ktoré som si cez leto obľúbila . Neminie vás nálož ružovej a dozviete sa akú vec by som si predtým nikdy neobliekla . Ospravedlnte kvalitu fotiek , no vonku bola búrka a vtedy nepomôže ani umelé svetlo . 

Cez leto som si veľmi obľúbila knihy od Danky z akadémii krásy . Jedná sa o 14 dňový plán pre zdravšie a krajšie telo a Čas na detox . Knihy sú veľmi pekne spracované a veľa som sa vďaka nim dozvedela . 
Veľmi som si obľúbila černicovú farbu a vôňu . V Ikei som si kúpila černicovú sviečku , ktorá krásne vonia po celej izbe . A ako už určite viete v DM drogérií máme už konečne Trend it Up . Ja som si kúpila túto kontúrku na pery v odtieni 475 . 
Po dlhom čase som začala nosiť zasa náušnice a zamilovala som si tieto modré od Swarovski . Myslím si , že sa mi hodia ako ku vlasom tak ku mojim modrým očiam . 
Láska na prvý pohľad boli aj moje prvé dioptrické okuliare . Myslím si , že sa mi naozaj hodia a konečne môžem plnohodnotne vidieť do diaľky . Samozrejme ružový obal bol nutnosť . 
Obľúbila som si dokonca aj košeľu . Kus oblečenia , ktorý tak nemám rada . Ja som si ale kúpila takú , ktorá mi naozaj sedí a cítim sa v nej dobre . 
Kedže je leto a ja som potrebovala nové plavky zašla som do Reservedu . Kúpila som si nové plavky s trendy tropickým vzorom . Keď som tam už bola a mali zľavy zobrala som si aj toto žiarivé tričko , ktoré je veľmi dlhé a budem ho nosiť na plavky . 
V neposlednom rade som si veľmi obľúbila aj tieto zlaté topánky , ktoré sú dokonca aj veľmi pohodlné . 
Ja budem rada pokiaľ mi do komentára napíšete čo ste si toto leto obľúbili vy . A zaujímalo by ma či ste už stihli ísť napríklad na kúpalisko . 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky