Líčenie v tropických tónoch

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom tropickom líčení . Toto líčenie sa mi veľmi páči na nejakú letnú párty , festival alebo večer do mesta .  Počas líčenia ma potrápil nejeden problém ,no dúfam , že sa vám nakoniec bude páčiť a možno niečo podobné skúsite doma aj vy . 

Na líčenie som použila : 
Po upravení obočia som si nalepila umelé mihalnice . Radím vám spraviť to ako posledné pretože mi doslova zavadzali počas líčenia . Na celé pohyblivé viečko som naniesla tieň od Essence , ktorý je úžasne pigmentovaný a pokiaľ ho uvidíte určite si ho kúpte . 
Vonkajší kútik oka som následne stmavila hnedým matným tieňom , ktorý som potiahla aj do ohybu oka .
Pomocou oranžového tieňa z paletky Sleek a Makeup Revolution som celé líčenie doladila v ohybe oka a stratila som tieň pomaly pod obočie .
Modrý a hnedý tieň som naniesla aj pod oko . Vnútorný kútik oka som rozjasnila zlatým krémovým tieňom od Oriflame . Nakoniec som pozdĺž mihalníc nakreslila linku aj so zobáčikom . 
Na tvár som použila ako bežne CC krém , rozjasňovač , lícenku a bronzer . Tvári som tak dodala farbu a tvar . Na pery som použila matný tekutý rúž v oranžovej farbe .
Pre dnešok to je všetko . Zajtra vás na blogu čaká ďalší článok do môjho týždenného maratónu , a to Happy Days : Salamanca . Budem rada pokiaľ budete tento článok komentovať či zdieľať . 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky