Nákupy v Španielsku

Ahoj 
Vítam vás pri prvom príspevku z týždenného maratónu príspevkov na mojom blogu . Každý deň vás tu bude čakať jeden článok . Nebudú to čisto len kozmetické články , tak si myslím , že sa máte na čo tešiť . Prvý článok je haul vecí , ktoré som si doniesla zo Španielska . Možno vás práve inšpirujem a niečo si kúpite aj vy . 

Začnem skôr suvenírmi a podobnými vecami . V obchodíku Ale-Hop , ktorý je podobný ako Tiger som si kúpila dva zápisníky . Menší pre maminu a väčší pre seba . Využijem ho ako album na fotky . Páčil sa mi práve hravý dizajn a španielske citáty . 
Magnetky samozrejme nesmú chýbať . Domov som posielala aj pohľadnice . Pokiaľ budete v zahraničí pošlite domov aj vy jednu , uvidíte ako bude vaša rodina šťastná . 
Čo sa týka kozmetiky , tak Sephora bola samozrejmosťou . Kedže som dlho mala na wish liste produkty značky Benefit , rozhodla som sa pre túto sadu . Sú v nej zmenšené produkty , a tak ich môžem vyskúšať viac za lepšiu cenu . Moja sada s názvom Do the Hoola  obsahuje : Dew the Hoola tekutý bronzer , Hoola bronzer so štetcom , Bene balm balzam s červeným nádychom , Hoola ultra plush lesk pre väčšie pery a riasenku They are real ! V tejto krásnej kazete sa nachádza aj zrkadlo ukryté za trikmi pre líčenie . 
Na istotu som si išla po tyčinku na kruhy pod očami od kórejskej začky TonyMoly . Jedná sa o So cool eye stick Panda´s dream . Je to chladivá gélová tyčinka , ktorá dobre chladí očné okolie a kruhy už nemám také čierne ako boli . Okrem toho táto značka má krásne obaly a určite by som chcela vyskúšať aj ich iné produkty . 
K nákupu som dostala aj veľa vzoriek čo ma milo prekvapilo . Nemohla som odolať  ani Sephora maske pod oči Green tea . Počas choroby som si ju aj dala a musím uznať , že dobre chladila ale viditeľné výsledky som nezaznamenala . Koniec koncov pre zrelaxovanie očného okolia stačí aj maska z DM drogérie . 
Od kozmetiky nebudem odbiehať a rovno vám ukážem nákup z Claire ´s . Keď sme tam boli mali akurát akciu 3+3 zdarma , a tak sme to s kamarátkou využili a spravili spoločný nákup . Za tieto tri veci som teda platila len 12 euro pričom štetec pôvodne stál 10 . Moje odporúčanie : nebojte sa využívať akcie spolu s kamarátkou napríklad lebo vás produkty budú stáť menej . Sama by som si totiž 6 vecí asi ani nevybrala . Ja som si kúpila spomínaný štetec na kontúrovanie , ktorý je super do kozmetickej taštičky . Ďalej nový beauty blender a paletku 5 trblietavých tieňov . V akcii ste produkty už mohli vidieť na mojom blogu . 
V jednej drogérií kde mali značky ako Sleek , W7 , Real Technic ale napríklad aj Essence som si kúpila konečne oválny štetec . Neverila som , ale musím uznať , že je úplne dokonalý . 
Keď sme mali čas na letisku v Madride vošla som do duty free zóny kde ma čakala v akcii táto krásna voňavka . Jedná sa o Versace Red jeans . Vôňa mi úplne vyhovuje lebo nie je veľmi sladká a je to taká typická Versace vôňa . 
Pomaly ale isto prejdem na oblečenia a doplnky . V Stradivariuse som si kúpila tieto dva krásne chokery  . Jeden je akoby obviazaný okolo krku do mašličky a druhý má na sebe mnoho kamienkov , ktoré odrážajú svetlo . 
V Stradivariuse som si kúpila aj jednoduchú , malú a čiernu crossbody kabelku spolu aj s oversize biely tričkom s nápisom . Išla som do Španielska aj s tým , že si chcem odniesť rifle s kvietkami a nakoniec som si ich odniesla zo Zary . Top s volánikmi , taktiež oversize som kúpila v Bershke za super cenu . 
To by boli aj všetky veci a ja dúfam , že sa vám príspevok páčil , poprípade vás inšpiroval . Zajtra vás tu čaká tropický makeup tutoriál . 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky