Back to school 2017/2018 - 3 looky do školy/práce

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom príspevku kde vám predvediem až tri líčenia . Každé bude niečim odlišné , no základ bude väčšinou ten istý a produkty taktiež . Na svoje si prídu všetky baby čo si radi pospia dlhšie . Nezabudla som ani na dievčatá s okuliarmi a na tie z nás , ktoré si budík nastavia radšej skôr aby mali dostatok času . 

Na prvé líčenie som použila : 
Pokiaľ ráno nestíhaš , tak sa ti určite zíde tento last minute makeup . Je úplne jednoduchý a väčšinou sa takto líčim práve ja . Obočie som v tomto článku neriešila kedže som si ho nafarbila podľa minulého príspevku o mojom obočí ( link dám dole ) . Do ohybu viečka som len naniesla slabo hnedý tieň a na celé viečko som dala svetlý tieň . Riasenku som použila veľmi jemnú aby som sa s mihalnicami nemusela veľmi hrať . 
Na pleť použijem len korektor , ktorý dám hlavne na kruhy pod očami a nedokonalosti . 
Na pery som naniesla nude rúž , ktorý v pohode nanesiete aj počas cesty ale líčeniu dodá tú správnu šťavu . Vlasy som dala jednoducho do copu a použila čelenku . 
Na druhé líčenie som použila : 
Líčenie pod okuliare som zvolila výraznejšie kedže tiene kvôli okuliarom často zanikajú . Do vonkajšieho kútika oka som použila stredne hnedý tieň a potiahla som ho do druhej tretiny viečka . Základ ostáva ale ako pri prvom líčení . 
Potom som zobrala najtmavší tieň , ktorý som dala len do vonkajšieho kútika oka a pod oko . Na mihalnice som použila výraznejšiu riasenku , a to Spectralash od Avon mark . 
Na tvár som použila aj bronzer , lícenku a rozjasňovač z paletky od Avon Luxe . Na perách mám opäť ten istý rúž . 
Na posledné líčenie som použila : 
Líčenie je prakticky totožné s predchádzajúcim akurát som si spravila ešte linku v medenej farbe . Kedže všetky vieme aké vedia byť linky zákerné , tak odporúčam nechať si na toto líčenie viac času . 
Na zdokonalenie pleti som použila tento makeup 2v1 aj s bázov od Avon Luxe . Zatiaľ ho hodnotím naozaj kladne lebo krásne kryje a je veľmi ľahký na pleti . Následne som opäť použila trio z paletky Luxe na tvár . 
Z dnešného príspevku to je všetko . Dúfam ,že sa vám páčil , a pokiaľ áno nezabudnite mi nechať like či komentár . 
-Odkazy-
Ako si upravujem a farbím obočie : 

Komentáre

Obľúbené príspevky