Back to school 2017/2018- Moja výbava / haul

Ahoj 
Vítam vás pri dnešnom príspevku v ktorom vám ukážem pár vecí , ktoré som si kúpila do mojej školskej výbavy . Môžete to brať ako inšpiráciu pokiaľ ste na strednej škole ako ja . Na začiatok dúfam , že ospravedlníte horšiu kvalitu fotiek kvôli svetlu . Búrky sú asi najväčší nepriateľ bloggeriek . 
Najkrajší peračník v jednoduchom dizajne a baby pink farbe som zohnala v Tescu . Nechala by som si aj ten z minulého roka ale vyliala sa mi v ňom tuha . 
Do peračníku nesmú chýbať farebné perá . Ja som kúpila túto sadu 12ks v Lidl . Ešte by ju tam mali mať , tak sa bežte pozrieť . 
Samozrejme bez zvýrazňovača by nový školský rok ani nemohol začať . Táto sada je z Tesca ako väčšina vecí . 
V Pepco majú tiež veľmi pekné veci ale skôr pre mladších . Ja som ale neodolala týmto post it bločekom s krásnym dizajnom . 
Z Pepca som si odniesla aj nový desiatový box . Tento je super rozdelený na dva poschodia / dve polovice a obsahuje aj príbor . Týmto by som vám chcela aj prezradiť , že bude článok s jednoduchými desiatami a raňajkami do školy . 
Na strednej škole sa vám zíde aj poriadna kalkulačka s funkciami ako je sínus , kosínus a podobne . Ja mám svoju opäť z Tesca . 
Asi celkom nezaujímavá vec , no na Španielčinu potrebujem takýto zakladač a ja som v Tescu našla jeden v tejto krásnej fialovej farbe . 
Anglický jazyk a slovenčinu si dávam do takýchto obalov , a tak som v Tescu siahla po ružovom a čiernom ako minulý rok . 
Zatiaľ som si z Tesca odniesla aj nejaké zošity . Kúpila som tieto tri veľké a pár malých . Najviac ma zaujali tie s tropickým vzorom a na fyziku použijem zošiť s žiarovkou . 
Z dnešného článku to je všetko . Moja otázka na vás znie či aj vy radi nakupujete pomôcky do školy alebo to skôr necháte na rodičov . 
-Odkazy-
Nákupy z minulého roka : 

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky