Bronze makeup look

Ahoj
Vítam vás pri dnešnom bronzovom makeup looku . Bronzové farby sú toto leto naozaj IN a ja som im taktiež podľahla . Líčenie som založila hlavne na rôznych bronzeroch a rozjasnenej pleti . Dovolím si tvrdiť , že toto líčenie sa bude hodiť ako do mesta , tak aj na nejakú slávnostnú udalosť . 

Na líčenie som použila : 
Po úprave obočia a nanesení makeupu som do ohybu oka naniesla jemný hnedý tieň , ktorý som vytieňovala smerom dohora pod obočie . Bol to náčrt takzvanej crease , ktorú neskôr vytvorím .
Od linky , ktorú som vytvorila pokračujem pod obočie s tmavým hnedým tieňom a pohľadu dodám hĺbku . Celé líčenie očí sa snažím nafúknuť a idem štetcom aj do boku . Na konci predsa len línie upravím korektorom čiže si to môžem dovoliť .
Pod obočie som naniesla zlatý rozjasňovač z limitovanej edície Red queen od Pupa Milano . Na pohyblivé očné viečko nanesiem bázu pod očné tiene od Essence . Momentálne má Essence už jej novú verziu , ktorá je bledšia , no mne vyhovuje táto s oranžovým podtónom .
Na celé viečko až po hnedú líniu nanesiem žltú jumbo tužku od Yves Rocher , ktorá je neskutočne pigmentovaná .
Na žltú nanesiem aj trochu bronzového trblietavého tieňu a rozotriem ho pre bronzové odlesky . Po línií už vytvorenej crease nanesiem zlaté trblietky a vytvorím s nimi linku .
Pomocou khaki tužky spravím linku . Môžete použiť aj čiernu ale mne sa lepšie pracuje s farebnými .
Na mihalnice nanesiem špirálu . Následne sa mi doslova žiadalo nalepiť umelé mihalnice , a tak som aj spravila . Ako si môžete všimnúť kraje som zatrela korektorom a tým sa vytvorili presné línie . Pod oko som ešte naniesla khaki tužku a do vnútorného kútiku oka som naniesla svetlý tieň .
Kontúry tváre som zvýraznila pomocou produktov od Benefitu . Rozjasňovač mám opäť od Pupa Milano . Celú tvár som zafixovala rozjasňujucími guľôčkami od Avonu . Kedže sú oči dosť výrazné rozhodla som sa pre jemný lesk od Beneftu Hoola ultra plush . A to je celé líčenie .
Budem rada za každý váš komentár či postreh . Momentálne sa môžete tešiť na sériu Back to school , ktorá bude o pár dní postupne na blogu .

Vaša Lucy

Komentáre

Obľúbené príspevky